İLİŞKİLER

YILLARIN PROBLEMİ ERKEK İÇİN HEDİYE

YAZAR : Enyy Dergi

2 Şubat 2021


Matematik dersinde problemler vardı. Sorunun altından girer üstünden çıkardık da sonucu bulamazdık. İşte bu erkeğe hediye meselesi de aynen öyle. Eşe dosta, en yakın arkadaşına ,hatta ağzını arasın diye onun arkadaşına sorup durduk yıllarca “ne alayım?” diye. Enyydergi.com takipçileri artık rahat bir nefes alabilir. Size etkileyici hediyelerden oluşan bir liste hazırladık. Listede hem satın alabileceğiniz hem de yaparsanız mükemmel bir sonuç elde edeceğiniz ürünleri bir araya getirdik. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hediye konusu da artık doğallaştı. Zaten herkesin parfümü, kravatı, saati var bunları almak artık “senin zevkini beğenmiyorum. Benim zevkim daha güzel” demek gibi olmaya başladı. Gustosu olan insanlar zaten bu tarzda hediyeler almaktan hoşlanmaz. Birine hiç kullanmayacağı hediyeler vermek yerine;

Özenle baktıkları kol saatleri için özel bir kutu tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz tekli dilerseniz bölmeli kutuları bir ahşap atölyesine yaptırıp üzerini ve içini dilediğiniz gibi boyayıp, dekore edebilirsiniz. Hatta boyama esnasında tercih edeceğiniz figürlerle subliminal mesajlar bile verebilirsiniz. Mesaj içeriği size bağlı.

Sürekli kaybettikleri kol düğmeleri için yine ahşap bir kutuyu kadife kumaşla kaplayarak farklı bir hediye elde edebilirsiniz. Koyu lacivert renge asla hayır demeyeceklerdir.

Eğer stres sorunu yaşıyorsa doğal taşlardan bileklik tasarlayabilirsiniz. Hem bu dönemde çok moda hem de “seni çok önemsiyorum” demenin kalıcı yolu olacaktır.

Eğer tespihlerden hoşlanıyorsa yine bu doğal taşlardan yararlanarak ona çektikçe huzur veren bir aksesuar almış olursunuz.

Erkekler isim ve soy isimleri bulunan ürünlerden gerçekten çok hoşlanırlar. Blok boncuk tekniği ile isim ve soy isimlerinin yazıldığı bir anahtarlık tasarlayabilirsiniz.

Erkekler için arabaları çok önemlidir. Araç içinde kullanabileceği içerisinde asla pembe ve tonlarını barındırmayacak araba aksesuarları alabilirsiniz. Kafa sallayan köpek ve emojilerden uzak durun aksi taktirde böyle bir hediye aldığınız için sevgiliniz sizden uzak durabilir.

Bir yıllık dijital platform üyeliği satın alabilirsiniz. Böylece beraber film izlemek için bahaneniz olacaktır. Üyeliği siz yaptırdığınız için kıramayacaktır.

Nostalji seviyorsanız atkı, bere örebilirsiniz.

Traş makinesi tercih edebilirsiniz. Ah o bıyıklar değil mi?

Eğer sık sık bel omuz ağrısı çekiyorsa elektrotlu masaj cihazı alabilirsiniz. O kadar rahatlatıyor ki sizin yanınızda pamuk gibi olacaktır.

Gördüğünüz üzere daha önce erkeklerin kendileri için kullanacakları hediyeleri size almalarını şimdi tersine çeviriyoruz. Bir çok hediye de onu memnun ederken sizde keyfini yaşayacaksınız.

YILLARIN PROBLEMİ ERKEK İÇİN HEDİYE

YAZAR : Enyy Dergi

2 Şubat 2021

İLİŞKİLER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024