İLİŞKİLER

YENİ NESİL HEDİYENİZ EMEĞİNİZ

YAZAR : Enyy Dergi

1 Şubat 2021


Sevgililer günü yaklaşırken milyonlarca insan tek soru “sevgilime, eşime ne alacağım?”

Pandemi süreci her şeyi etkisi altına aldığından kutlamalarda da daha butik hale geldi. Bu sadelik tüm yaşam tarzımıza yansırken fabrikasyon ürünler yerini özel üretimlere bıraktı. Hatta insanların kişisel zamanları arttığı için hobi adı altında bir çok tasarım oluşmaya başladı.Bu tasarımlarda pazarda yerini aldı. Güzellik, giyim,beslenme alışkanlıkları gibi hediye satın alma alışkanlıklarına da doğala dönmeye başladı. Bir zamanlar kendin yap ürünleri raflarda yine yerini alırken yanında teller,kağıt çeşitleri, yapı malzemeleri de yer almaya başladı.Peki sevgilinize özel neler yapabilirsiniz?

Bu sorunun bir çok cevabı var hepsi tabi ki Enyydergi.com’da

Telden bisiklet yapabilirsiniz. Hem maaliyet olarak çok uygun hemde göze hoş gelen bir hediye olacaktır. Birkaç metre teli şekillendirerek çerçeve, anahtarlıkta tasarlayabilirsiniz. Hatta içine bir de baş harflerinizi eklerseniz sevgiliniz oldukça duygulanacaktır.

Slikon takılar, kişiye özel telefon kılıfları hazırlayabilirsiniz.

Alçıdan minik bir heykel yapabilirsiniz.

Kurutulmuş çiçekleri istediğiniz gibi bir çerçevenin içine koyup harika bir görsel elde edebilirsiniz.

Mumları eriterek mukavva bir kalıp içersinde yeniden şekillendirebilirsiniz. Bir de adını yazarsanız bir sene rahatsınız.

Tabi ki nostalji seviyorsanız atkı, bere örebilirsiniz.

Sevgilinize, eşinize ellerinizle yapmış olduğunuz herhangi bir tasarımın onu hazır alacağınız hediyeden daha çok memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Sabırla, sevgiyle, insan eliyle yapılmış her ürün nadidedir. Eskiyi unutun yeni nesil hediyeniz emeğiniz.

YENİ NESİL HEDİYENİZ EMEĞİNİZ

YAZAR : Enyy Dergi

1 Şubat 2021

İLİŞKİLER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024