YAŞAM

YAZA UYGUN DOĞUM GÜNÜ KONSEPTLERİ

YAZAR : Enyy Dergi

5 Haziran 2021


Her yaştan kişinin en keyif aldığı, heyecanla beklediği doğum günleri klasik bir pasta ve içeceklerle kutlama anlayışından oldukça uzaklaşarak son zamanlarda yerini özel organizasyonlara bırakmaktadır.

Özel organizasyon firmaları bir çok farklı konsepte partiler düzenlerken bu organizasyonların benzerlerini kendinizin de tasarlaması oldukça mümkün ve ekonomiktir. Biraz hayal gücü unutulmayacak doğum günü partilerine yeterli ilham olmaya yetecektir. Özellikle yaz aylarında dış mekanında kullanılabilinir olması oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

Tasarlayabileceğiniz parti konsepti fikirleri sizin için tasarladık.

  • Gizem temalı partiler düzenleyebilirsiniz. Bu konsept her yaş için tasarlanabilmektedir. Eğer çocuklar için tasarlanacaksa basit bir kurgu ve az ipucuyla çözüme ulaşılan bir aktivite hazırlayabilirsiniz. Eğer daha büyük yaş için tasarlayacaksanız sağlam bir gizem kurgusu oluşturup, ip uçlarını zorlayıcı olarak hazırlayarak gerçek bir odaklanma ve efor sarf edilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Doğum günü sahibinin adına ağaç dikilmesi için doğum gününü ağaç dikilmesi gereken alanda düzenleyebilir, katılımcıların ağaçları bizzat kendilerinin dikmesini sağlayabilirsiniz.

  • Doğum günü için kamp planlaması yaparak doğum günü sahiplerinin sevdikleriyle mini bir tatil yapmasını sağlayabilirsiniz.

  • Kendin yap temalı bir doğum günü partisi düzenleyerek gerekli malzemelerle katılımcıların kendi tasarımı olan doğum günü hediyelerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

  • Doğum günü sahibinin en sevdiği anıyı tiyatro olarak tekrar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

  • Havuzda doğum gününe özel mini bir su topu turnuvası düzenleyebilirsiniz.

YAZA UYGUN DOĞUM GÜNÜ KONSEPTLERİ

YAZAR : Enyy Dergi

5 Haziran 2021

YAŞAM

İlgili Başlıklar


Copyright 2024