ASTROLOJİ

YAY BURCUNDA YENİ AY 13.12.2023

YAZAR : Enyy Dergi

13 Aralık 2023


Saat: 02:31:16

Geçmişin Öğretileriyle Yüreğini Besleyip, Netleşen Düşüncelerle Yepyeni İnançların, Yaratıcı İlhamların ve Bekleyen Fırsatların Kapısını Açma Vakti: Ruhları Okşayan Bir Yeniden Doğuş diyor Yay Yeniayı

13 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, Mars’ın etkisi altında olacak. Bu dönem, Merkür retrosunun da başlamasıyla birlikte bizi uluslararası ilişkiler, seyahat, iletişim ve hayallerimizin peşinden gitme konularında derin düşüncelere sürükleyebilir.

Geçmişin izlerini şifalandırmak, cesurca yeni başlangıçlar yapmak için muhteşem bir fırsat sunuyor. Ancak, Dolunay’a doğru fazla iyimserlik, yanıltıcı olduğunu fark etiğiniz zaman üzülmenize neden olabilir. Hayatımızın kontrolünü ele almak, inançlarımızı ve hayallerimizi gerçekleştirmek için cesurca savaş vermek gerekebilir.

Yurtdışı seyahatlerde ve eğitim konularında bazı engellerle karşılaşabiliriz. Maddi konularda dikkatli olmak, abartılı harcamalardan kaçınmak önemli. Aceleci kararlar yerine içsel rehberliğimize güvenmek, bizi istediğimiz yere doğru yönlendirebilir.

Bu dönem, dedikoduların ışığında içsel keşifler yaparak toksik durumları geride bırakma şansı sunuyor. Kendimizi yeniden tanımlama, yeni bir başlangıç için değerli bir adım olabilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ: Yılın son zamanlarında, hayatın ağırlığını hissetmeye başladın. Ancak unutma, asıl motivasyon kaynağın kendini iyi hissetmek. Şimdi, ruhunu dinleyerek, ruhsal iyileşme ve yeni başlangıçlar için adım atma zamanı geldi. Kontrolü bırakıp akışta olmayı öğrenirsen, Evrenin sana beklediğinden daha fazlasını armağan edebileceğini fark edeceksin.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA: Değişimi kabul etmek bazen zor olabilir, ancak kabuk değiştirme zamanın geldi. Kontrolün dışındaki olaylar seni büyüttü. Yeni ay ile, cesur kararlar alabilecek kadar güçlendin. Şimdi fark edeceksin ki değişim, yeni heyecanlar ve başlangıçlarla gelir. Büyüdün, cesaretlendin ve hayatını değiştiriyorsun ve büyük değişimlere imza atıyorsun.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Hep bir eksiklik hissettin, anlaşılmak zor gelmişti belki de. Ama şimdi ilişkilerinde değer verdiğin özellikler, senin merhamet dolu kalbin fark edilmeye başladı. Yaptığın her iyilik, artık karşılığını veriyor. Geçmişi arkanda bırak, yeni adımlara yelken aç ve hayatın sana yeniden düzenlenmiş ve kazançlı bir yön gösteriyor. Şans ve bolluk kapını çalıyor, sadece açmanı bekliyor!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ: Hayatının enerjisi kaybolmuş gibi mi hissediyorsun? Artık aynı döngü içinde sıkışıp kalmak istemiyorsun, değil mi? İşte şimdi, iş hayatında ve günlük rutinlerinde yepyeni bir soluk getirme zamanı. Yeni heyecan dolu adımlar atarak, hayatına can katacak değişikliklere açık olabilirsin. Belki bir evcil dost, belki yeni bir kariyer yolu ya da beslenme alışkanlıklarında farklılık… Değişimin kapısını çalarken, hayatını beklemek yerine yaşamaya, keşfetmeye ve heyecanla dolu anları yakalamaya izin vermenin vakti geldi!

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: İçindeki arayış sadece aşkla mı sınırlı? Heyecan verici ve sevgi dolu bir ilişki… Bunlar hayatı paylaşmanın, sevmenin tadı, değil mi? Gerçek mutluluk, toksik ilişkileri geride bırakıp yeniye adım atma cesaretini gerektirir. Belki de neden mutsuz olduğunu sorgulamak, kendine dürüst olmak gerekiyor. Mutluluk, özgürlüğünle, vedalarla gelir çünkü her veda yeni bir başlangıca işaret eder. Aşk, senin içinde başlar ve mutluluk olarak geri döner. Kendine iyi gelecek hobiler, sanatsal faaliyetler seni daha çok sevmene yardımcı olabilir. Şimdi, kendi mutluluğunun anahtarını keşfetme zamanı geldi.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: Belki aile bağları senin için önemli oldu, bir yuva kurmak ya da onlara destek olmak için çabaladın. Şimdi ise, hayatın sana güven ve sevgi arayışında ailenin etkisini görüyorsun, değil mi? Hayatın akışına bırakmak, sahip olduklarının kıymetini anlamak, gerçek sevgiyi ailenin içinde hissetmek ve bu duygularla kariyerine odaklanmak önemli. Yeni ay, sınırlarını zorlayıp büyümen için sana bir fırsat sunuyor. Ailenin koşulsuz sevgisiyle güçlenerek, hedeflerine emin adımlarla ilerlemek için harika bir zaman!

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: Zarafetin ve kibarlığınla belki de fazla sessiz kaldın, değil mi? Şimdi, içinde taşıdığın her duygu, aşk, ilişkiler, iş ve kariyer hakkında konuşma vakti geldi. Belki yazıya dökmek istersin içini, belki de kelimelere dökemediklerini ifade etmek istersin. Yeni ay, içindeki sıkışmış duyguları serbest bırakma ve dile getirme fırsatı sunuyor. Dertlerini paylaş ki çözüm bulsunlar! Düşüncelerin ve projelerin artık maddi kazanca dönüşme zamanı gelmedi mi? Hadi, şimdi başlama zamanı!

AKREP VE YÜKSELEN AKREP: Maddi zorluklar seni güçlendirdi, eğitti ve cesaretlendirdi, değil mi? Bu süreçte elde ettiğin başarılarla gurur duy ve şimdi yeni başlangıçlar için hazır ol. Kendine zaman ayırıp öz sevgiye ve içsel değerine odaklanma vakti geldi. Sevdiğin ve sana iyi gelen şeylere yönelerek içsel huzuru yakalama zamanı. Artık zorluklar geride kaldı çünkü hem maddi hem de manevi huzur, seni yeni ve heyecan dolu kapıların ardında bekliyor.

YAY VE YÜKSELEN YAY: Merhametin ve cömertliğin hayatına ne kadar değer kattığını gördün, değil mi? Şimdi, hak etmeyenlere fazlasını verme fikrini fark etmek önemli. Değişim için, başkalarına yardım etmeden önce kendi ihtiyaçlarına dönmek önemli. Mutluluğu aramak, sahip olduklarını kabullenmekten daha fazlasını gerektirir. Önce kendi yaşamına renk kat, kendi içsel dünyana odaklan. Unutma, mutluluk, kendine olan merhametinden ve kendi iyiliğine yatırım yapmaktan geçer!

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: Hangi sınavlardan geçtiğini ve korkularınla nasıl yüzleştiğini biliyorsun, değil mi? Bu deneyimlerin seni güçlendirdi, büyüttü. Artık ruhunu dinleme ve iç huzurun peşinden gitme zamanı. Odaklanman gereken şey hayallerin ve ruhsal ihtiyaçların. Düşüncelerin değil, iç sesin ne diyor ona kulak ver. Gerçekleştireceğin hedeflerin için adım atma zamanı geldi. Belki biraz spiritüel bir yolculuğa çık, ruhunu dinlendiren yoga veya sezgisel düşünceye zaman ayır. Mutluluk adresin kalbinde!

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Farklı fikirlerin her zaman dikkat çekti, şimdi ise sadık olduğun düşüncelerin kabul görüyor. Sosyal çevrende değişiklikler olabilir, bu döneme hazır ol. Kariyerinde benzersiz projelere imza atabilirsin, çünkü farkındalığın parlıyor. Acele etme, her şeyin zamanı var. Yüksek enerjinle başarıya koşacağın, adından söz ettireceğin bir dönem. Evrensel gücünle istediklerini ifade et, gökyüzünün mesajlarını dinle ve hisset!

BALIK VE YÜKSELEN BALIK: Duygusallıktan sıkıldın çünkü çok fazla insanın sorumluluğunu almak zorunda kaldın ve yaralar aldın değil mi? Şimdi duyguları bir yana bırakıp, mantığınla karar verme zamanın geldi. Kariyerin ve statün için sağlam adımlar atıyorsun. Toplumsal imajında yükselme, prestijinin artması seni hayatındaki odak merkezine, taşıyacak. Hedeflerini hatırla ve yeniden yapılandır geleceğini. Hedeflerin ve elde bu yaşamdaki asıl amacına ulaşman için kendine izin ver ve kendi sorumluluğunu al. Kendini ışına gölge olma, ışığını

ASTROLOG :IŞIL YIKILMAZ

YAY BURCUNDA YENİ AY 13.12.2023

YAZAR : Enyy Dergi

13 Aralık 2023

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024