HABERCİ

Şehitin kardeşine saygı plaketi

YAZAR : Enyy Dergi

18 Şubat 2021


Ak Parti Marmaris İlçe Yönetiminden vefa örneği. 15 Temmuz 2016 yılında hain darbe girişimde Ankara’da görev yaptığı Polis Özel Harekat Binasına yapılan saldırıda şehit olan Polis Özel Harekât Komiser Yardımcısı Gülşah Güler’in abisi Reşit Güler’e Ak Parti Marmaris İlçe Yönetimi anı ve teşekkür plaketi takdim etti.

Marmaris Kaymakamlığında memur olarak görev yapan Reşit Güler ‘’ Ak Parti İlçe teşkilatının bu hareketinden dolayı çok teşekkür ederim gerçekten karşımda görünce çok mutlu oldum. Ben devletimize canımızı feda etmiş bir abiyim, gerekirse kendi canımı da feda ederim. Kardeşimin bıraktığı şanlı bayrağımızı ben burada gururla taşıyorum’’ dedi.

Reşit Güler ayrıca takdim edilen plaketi ailesinin yaşadığı Hatay’a şehit kardeşi Gülşah Güler için ailesinin düzenlediği odasına göndereceğini belirtti.

Ak Parti Marmaris Teşkilat Başkanı Anıl Berk ‘’ biz burada o darbe gecesini yaşayanlardanız, yaşamayan bilemez. 15 Temmuzda yapılan bu darbe girişimini de kendi canını düşünmeden feda eden şehitlerimizi de kesinlikle unutturmayacağız. Reşit Kardeşimizin bir kardeşi şehadete yürüdü ama bizler onun kardeşi olarak hep yanındayız ‘’ dedi.

Plaket sunumunu şehidin abisinin çalıştığı Kaymakamlık Binasında Ak Parti İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Teşkilat Başkanı Anıl Berk, Kadın Kolları ilçe Başkanı Aygül Uslu Töredi, Medya Tanıtım Sorumlusu Bilge Özsoy ile birlikte yaptılar.

Şehitin kardeşine saygı plaketi

YAZAR : Enyy Dergi

18 Şubat 2021

HABERCİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024