GÜZELLİK

SAÇ MODASINDA YENİ TREND

YAZAR : Enyy Dergi

16 Kasım 2020


Yaz biterken son güneşli günlerin tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Yoğun iş temposundan fırsat bulup deniz kıyısı, havuzlarda vakit geçirip doyasıya deniz ,kum ve güneşin keyfini aldık ağır ağır alırken toparlanma zamanı geldiğinin farkındayız. Saç, el ayak, tırnakları yeniden toparlanma zamanılar yaklaştı. Bizde Marmaris’in kuaförlerinden ‘’Icon saç tasarım’’ sorumlusu Ercan Bey’den sonbaharda hangi renkler bizi bekliyor sorusunun cevabını sizler için aldık.

Icon: bu yaz sarının büyün tonları kullanıldı en çok tercihler arasında doğal sarılar yer alırken son bahara doğruda bu tren devam edeceğe benziyor daha doğal daha naturel sarı renkler popülerliğini korumaya devam edecek.

Ayrıca saçlar için keratin bakımı ve botox bakım zamanının da geldiğini hatırlatan Icon kuaför sahibi Ercan. Bey, yaz ayları saçların en fazla yıprandığı aylardır, uçlara biraz kesim renlerde yenilik ve botox saçları kendine getirecektir dedi.

Makyaj konusunda ise ;

Sonbaharda gözler ön planda olacak, parlak renler sevilirken dudaklarda pastel tonda rujlar yine ilgi olacağı olmayı başaracak. El ve tırnaklarda da oldukça başarılı olan Icon, kalıcı oje, manikür, pedikür, kirpik lifting, kaş tasarımı alanlarında da hizmet vermekte. Kendini seven Adres bilgileri

kemeraltı mah.orgenarel mustafa muğlalı cad.no:49 z/2marmaris randevu :05555014428

Instagram :iconhairercan

SAÇ MODASINDA YENİ TREND

YAZAR : Enyy Dergi

16 Kasım 2020

GÜZELLİK

İlgili Başlıklar


Copyright 2024