top of page

YIL 2000

Güncelleme tarihi: 7 Ara 2020

2000 yıllarda

1)Hayatımıza giren Messenger, video yüklemek, mp3 çalarlar, video kiralamalar, Chat sayfaları uzak arkadaşlık dostluk ve aşk için sanal adımlar atılmaya başlarken ve Messenger şifre çalmaları başladı. Uzaklara güvenmek kolay olmadığından hepimiz nice oluşturduk bizi en anlatanından. Yılların gençliği olarak ( beyazmelek )derlerdi adıma 

2)2004 yılında milli mesele haline gelen acaba Tülin ve Caner evlenebilecek mi, Tülin karakaşlı renkli gözlü yakışıklı Caner’i neden istemedi?

3)Akıllardan çıkmayan düşük bel şort pantolonlar, peki neden çıkmıyordu? Çünkü içindeki tanga rengârenk göz kırpıyordu, düşük bel kotların içinden

3)Ahh Kıvanç Tatlıtuğ   ahh sen hayatımıza girdikten sonra Türk erkelerinin sarışın  renkli gözlü birer  yakışıklı olabileceklerini kanıtladık çok şükür.

4)   mesela Sakal, tabi ki erkekte sakal modası muhteşem yüzyılın hayatımıza germesiyle başlamıştır. sülümanın sakalları tespihi günümüz Türk erklerinin şeklini oluşturmasında yardımcı olmuştur. Sert bakışlı bıçkın delikanlılar kadar entelektüel ve metroseksüel erkelerimiz tarafından da sakal vazgeçilmez oldu.

5) polo yaka tişörtler en üst tren topiklerimizden olarak enyy dediklerimizden oldu. Bununla beraber saat, gözlük spor ayakkabı bütünlük sağlayarak tek tip erkeği meydana geldi, olay şu, polo yaka Tişört giyilir kot altına beyaz spor ayakkabı, siyah gözlük ve metal saat modeli, havalı dinamik, tarz tek tip erkek modeli.

6)Melek onun adı, hayalleri vardı,Bir yuva kuracak, mutlu olacaktı ,Olmadı olmadı, şimdi o bir dadı.GÜLBEN ERGENLİ melek hayatımıza merhaba dedi .ve saf kadın modası başladı.

7) Erkeklerde Kellik tarihe 2000 yıllardan itibaren istenmeyen değil, aranan sexsi erkek modelini aldı. kel erkek hep hıı dedirtirinken artık vay  şeklinde dilimizde değişmiştir.

8) Hayday rina rina rinnay  diyerek deli yürek  ,kurtlar vadisi ,Ezel derken siyah uzun kaban ve atkı hopp bir model erkek daha oluşturduk  ,artık kendi içlerinde reisler oluştururken basacak  mekan aramalar başladı.

9) hanım kızlarımızın da işi zordu tabi beğendiği çocuk her hafta sonu aynı kafede oluyordu ve gitmesi için o saç ütülenmek zorundaydı, sevindirici olan ütülü saç modasının çok fazla uzun sürmemsiydi 

10)kıyafetinin altına uyduramadı konsept için acil durum yakın arkadaştı nedense kombin o yıllarda yeni gelişmeye başladığından üstte alsak, alta ne olacağını keşfedememiştik yada imkan ya alt almaya, yada üst almaya müsaitti gerisimi, tabii ki kankalar.

Kuş sütüyle beslerim seni, hüpppp diye Tarkan dillerden düşmeyen parçaları müzik kanalarında patlama yaptı. .mega star olan Tarkan, Sıçak sempatik ve yakışıklı. Kadını da erkeği de sevdi örnek aldı. Mesela 2000 binlerin en Sıçak gelişmesi olarak enyylerden.

2002 yılında çoğumuzun "lezbiyen" kelimesini ilk kez duymasına sebep olan sansasyonel t.a.t.u kızları 

 

 

 

 

 bottom of page