top of page

Mart Ayı Kadın Moda Takvimi

COVID-19, geçen yılın moda haftası programını olumsuz etkilerken, 2021 için büyük umutlarımız var. Birçok moda haftasının hem fiziksel hem de dijital etkinliklerin bütünlüğünde bir kombinasyon olarak kalsa da, show devam etmeli. Her ne olursa olsun modada farklı bakış açılarına hazırlıklı olun, çünkü bir çok tasarımcı ve modacı geri dönüşümün etkin olduğu, sürdürülebilir bir gelecek için hazırlıklar yaparken çalışmalarının neyi temsil ettiğine odaklanmak için çok çalıştı. Aşağıda Mart ayı için moda programlarının bazılarını bulabilirsiniz.Mevcut duruma rağmen, 2021 için birçok moda haftası tarihi planlandı. 2021’in küresel durumuna göre moda şovları kısmen çevrimiçi ve çevrimdışı olacak, bu da bu yıl bildiğimiz haliyle sokak stilinin sonu anlamına gelebilir. Her an güncellenebilecek program içerikleri için ilgili web sitelerini talip etmeyi ihmal etmeyin.


01 - 09 Mart: Paris Kadın Moda Haftası


Paris Moda Haftası, dünyanın her yerinden birçok moda tasarımcısını cezbetmektedir. Ve birçok tasarımcı 2020'de moda haftasını atlasa da, Paris Moda Haftası 2021 için büyük umutlarımız var.


İçeriği Açıklanacak: Rakuten Moda Haftası Tokyo

Rakuten Moda Haftası Tokyo giderek daha fazla popülerlik kazandı. Moda haftasının direktörü Hiroshi Komoda'ya göre Rakuten Fashion Week Tokyo, " güvenli, yeni ve gelişmiş etkinliklere doğru önemli bir adım ".


İçeriği Açıklanacak: Şangay Moda Haftası

2020'de Şangay , ilk tamamen dijital moda haftasına ev sahipliği yaptı. Şangay Moda Haftası yaklaşan tasarımcılara ev sahipliği yapıyor ve gerçek bir trend tahmincisi olduğu söyleniyor. Gelecek sezonun önemli anlarından tamamen haberdar olmak için bu etkinliğe bir göz atın.
bottom of page