top of page

İKİNCİ EL TELEFON ALIRKEN DİKKAT !

Güncelleme tarihi: 3 May 2021
Cep Telefonu Tamiri Son teknoloji ürünlerin başında yer alan cep telefonumuz, hayatımızın en önemli değişmez parçaları içerisinde yer alıyor. Gün içerisinde acil işlerimizi görüşmek ya da sevdiklerimizle iletişime geçerek özlem gidermek için cep telefonlarına sarılıyoruz. Fakat zaman içerisinde bu gibi ürünlerde bir takım arıza problemleri de ister istemez ortaya çıkmaktadır. Marmaris’te bir çok telefon tamirci dükkanı olduğu halde cihaz sahiplerinin tercih genelde ‘GÜMÜŞ ELMA’ oluyor.


Piyasada bulunan sahte ürünleri, cihaz sahiplerini bildikleri, güvendikleri firmalara yönleniyorken özelimiz olan telefonlarımız içinde bulunan özel bilgilerden ötürü güvenilir ellerde olmasını isteriz.

GÜMÜŞ ELMA ekibi adeta telefon hastanesi gibi birçok cihaz gün içinde gelirken en kısa zamanda düzeltilip teslim edilmekte. GÜMÜŞ ELMA telefon hastanesi yetkilisi Onur Kemik Bey’e ne tarz şikayetler geldiğini sorduk.


Onur Bey ,’’Camın çizilip kırılması, telefonun şarj süresinin çabuk bitmesi, ses sorunu telefonun açılmaması gibi daha pek çok arıza şikayetlerini de kullanıcılardan duyduğumuz bir gerçektir’’ dedi.

En fazla sorular arasında ise ‘’kırılmaz camın geldiğini taktırmanın ne gibi fayları olduğunu merak ediliyor. İyi bir cihazınınız varsa küçük masraflar göz ardı edilmemelidir’’ dedi.


Onur Kemik ayrıca ‘’insanların mobil cihazları bozulduğunda en kısa sürede tamirinin yapılıp teslim edildiğini ve gelen cihazların markası gözetmeksizin en uygun parçalarla sorun çözülerek teslim edilir‘’ diyerek güven konusunda teminatını belirtti.

Marmaris'te Sevgi Yolu üzerinde bulunan GÜMÜŞ ELMA yıllardır verdiği güven ve tecrübeyle en fazla tercih edilen ikici el telefon mağazası olarak hizmet vermekte. Tecrübeli ekibi ve birçok telefon aksesuarlarının bulunduğu Cep telefonu mağazası Marmarislilere ve yolu Marmaris’e düşenlere hizmet vermekte.


TEL:02524125658


Yeniyol cad pektaş iş hanı no 5/2 Marmaris, Muğla