DENİZ 11. BÖLÜM DENEYİM


Adam bir haftadır ortada görünmüyordu. Düzenli olarak işe gidip geliyordum. Kayda değer bir şey olmamıştı. Patronu da görmüyordum. Evde evin keyfini çıkarıyordum. İşte de muhabbet ediyordum. Bir haftadır kimseyle yatmamıştım. Bedenim dinlenmiş ruhum yeşermişti. İstediğin biriyle seks yapmak mükemmel bir duyguyken arzulamadığın biriyle yatmakta o derece çekilmez oluyordu. Aslında patronu özlüyordum. Yine sıkıcı bir sohbetin içindeyken şuan patronun içimde olmasını ne kadar istediğimi farkettim. Müsaade isteyip kalktım masadan bir şişe açtırmışlardı zaten yeterliydi benim için. Patronun odasına doğru yürüdüm. Kapısı genelde olduğu gibi kapalıydı. Vurmaya gerek görmeden içeri girdim. Ofis kısmında kimse yoktu ama yataklı olan kısımdan sesler geliyordu. Kapıya yaklaşıp kulak kabarttım. Bir kızın hafif çığlıkları ve küfür eden patronun sesi geliyordu. Kızın çığlıkları zevk çığlığına benzemiyordu. Daha çok acı çeker gibiydi. Daha yüksek bir çığlık duyunca dayanamayıp kapıyı açtım. Gördüğüm manzara aynen şöyleydi. Bacaklarını açmış sırt üstü yatan en fazla yirmisinde olan esmer bir kız bacak arasında akan kanı durdurmaya çalışan patron vardı. Akan kan derken ince bir sızıntı şeklinde olmalıydı ki peçete bastırıyordu. Onun bu haline güldüm. Kıza ise acıyarak bakıyordum. Bakireliğini bir pezevenge vermişti. Gerçi kuzeninin tecavüzüne uğramaktansa bende bunu yeğlerdim. Gülme sesime ikisinin de kafası bana döndü. Patron “ ne işin var senin burada “ şeklindeki azarına kulak asmadım. Yatağın yanındaki tekli koltuğa oturdum ve devam etmelerini söyledim. Patronun yüzüne garip bir gülümseme yayılmıştı. Kızın ise gözleri büyümüştü. İstemiyorum filan gibisinden başlayacak oldu ama ağzı patronun aleti tarafından dolduruldu. Patron gözü bende bedeni kıza teslim şekilde kendinden geçiyordu. Yerimden kalktım. Kızdan uzaklaştırdım onu. Kız yatağın başına sırtını dayamış, dizlerini karnına çekmiş bize bakıyordu.

Patronun saçlarının arasına elimi geçirdim ve hafifçe çekiştirdim. Adem elması tüm azametiyle ortaya çıkmıştı. Öpmeye başladım. O kadar sakin yapıyordum ki bunu sinirlendiğinin farkındaydım. Başımı meme uçlarına kapattım. Isırıp, yalamaya başladım. Daha fazla dayanamadı. Belimden çekerek beni sırtüstü yatağa çiviledi. Başım kızın ayak uçlarına gelmişti. Zavallının gözleri yerinden çıkacak gibiydi. Hem patronun birazdan içime girecek olması hemde kızın bakışları beni keyiflendirmişti. Kikirdedim. Gaza gelen patron içime o kadar sert girdi ki bende kız gibi bir çığlık attım. Bu çığlık kızı daha çok korkuttu. Tekrar gülümseyince rahatladı garibim. Bu oyunu büyütmeye karar verdim. Kıza patronla öpüşmesini emrettim. Zavallı o kadar korkuyordu ki hemen dediğimi yaptı. Elimle onun klitoris kısmını okşamaya başladım. İnce bir kasılması olduğunda doğru yerde olduğumu anladım

Ben patronun altında o benim parmağımın ucunda kıvranıyordu. Patron desen çoktan kendinden geçmişti. Kız patlama noktasına gelmişti ki elimi çektim patronu içimden çıkardım ve onun içine girmesini sağladım. Şimdi zevk aldığı yüzünden belliydi. Elimle göğüs uçlarını çekiştirirken aklıma sarışın filozofun dediği geldi. Deneyim deneyimdir deyip kızın dudaklarına yapıştım. Patron adeta bakışlarıyla seninle gurur duyuyorum der gibiydi. Patronu yatağa sırt üstü yatırdım. Kıza onun penisinin üstüne oturmasını söyledim. O bunu yaparken bende bacaklarımı açmış ağzına vajinamı dayamıştım bile. Kim zevkin doruğundaydı belli değildi. Çok farklı bir deneyimdi. Her birimiz teker teker boşaldığında yatağın bir tarafına düşüp kendimize gelmeyi bekledik. Yarım saat sonra patronla ikimiz beraber duşa girerken kız ilk kez yaşadığı tecrübeyi hazmetmeye çalışıyordu. Doğrusu ilk seks tecrübesi böyle olduğu için bence çok şanslıydı.