BAŞSAVCI TURGAY KARABULUT GÖREVE BAŞLADI
Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Turgay KARABULUT ağustos ayı itibariyle göreve başladı.

KARABULUT 17 Ağustos Çarşamba günü ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecileri tek tek yakından tanıyan Baş Savcı aşure günleri olasıyla gazetecilere aşure ikram etti.

Karabulut gazetecilere’’ Marmaris gibi bir yerde görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ayrıca fazlasıyla hassasiyet taşıdığını belirtirken ormanlar bizim için çok önemli. Bu konuda hassas olacaklarını işlenen suç ve suçlunun peşini bırakmayacağız’ ’dedi.

Turgay Karabulut kimdir:1981 Elâzığ doğumlu. Fırat üniversitesi matematik bölümü okuyan savcı KARABULUT matematik bölümü yüksek lisansın aynı üniversitede tamamladı Dicle üniversitesi hukuk bölümünü okudu. Hukuk bölümüm yüksel lisansını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler enstitüsü kamu hukuku anabilim dalında tamamladı. Matematik ve hukuk yüksek lisanslı olan Bas savcı ilk görev yerini samsunda tamamladı Samsun ve Tunceli'den sonra (HSK) kararnamesiyle Marmaris başsavcılığına atandı. Samsun ve Tunceli illerinde görev yaptıktan sonra üçüncü görev yeri olarak Marmaris’e atandı.