Önce Sağlık

Güncelleme tarihi: 6 Ara 2020

Çok değerli okuyucularımız, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ne olduğunu çoğumuzun bilmediği ama zararlarını gördüğümüz bir hastalık ile mücadele halinde olduğumuz bir dönemdeyiz.

Dergiyi çıkarıp çıkarmamak konusunda çok düşündük, bu kadar ara vermemizin de sebebi tabii ki belirsizlikti. Dergimizin sosyal medya hesapları çalındı ama sadık okuyucularımız bizi yeni adresimizde yine bulup takip etmeye başladı. Yılların emeği yok oldu gitti üzüldük ama yıkılmadık. Anka Kuşunu bilir misiniz? Tıpkı onun gibi bizde kalktık küllerimizden doğduk ve kolları sıvadık. Bu sayıda her zaman ki gibi moda, ilişkiler, güzellik sırları, astroloji, sağlıklı beslenme ve hayat hikâyeleri konularını işledik yazılara döktük.

Ve üzerinde yaşadığımız Dünyamız, tabiat anamızın bize verdikleri. Doğayı ne kadar koruyoruz? Doğa insanları.

Biz dergimizi hazırlarken uyumadık, araştırdık, tartıştık ama çok keyif aldık ve eminiz ki sizlerde okurken keyif alacaksınız.

Lütfen dışarı çıkarken maskenizi takın, sosyal mesafeye ve hijyene dikkat ediniz, bu hastalık karşı komşunuzda ya da karşı masanızda olabilir ve ufacık bir dikkatsizlik nefessiz bırakabilir.

Bu sayının çıkması için bize destek olanlara, yeni sayı ne zaman çıkacak diye sürekli soran takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sağlıklı ve Sevgi dolu günleriniz olsun…

Demet Kızıl

Editör