İLİŞKİLER

PEKİ ESKİ SEVGİLİN ELİNE DÜŞŞE *

YAZAR : Enyy Dergi

30 Kasım 2020


Eski sevgiliniz elinize düşse

Bir zamanlar aşkım diye seslediğiniz, birçok hayallerinizin kahramanı sevgiliniz artık bir yabancı oluyor. Giderken derin kalp ağrıları bırakıyor sizde tam iyileştim artık dediğiniz anda karşınıza çıkıyor ve sizden yardım istiyor ne yaparsınız.

Bu ay anket konumuz eski sevgilinizin size ihtiyacı olduğunda ne yaparsınız?

Hasret (Öğrenci -20 yaşında): Bir zamanlar nasıl bende kalp ağrısı bırakıp gitti ve düşünmediyse “yağmurlu hava da su yok” derler ya aynen öyle yaparım “,”canım geçmiş olsun” der arkama dönüp giderim.

Emre (Avukat-25 yaşında): İhtiyacı olmasın bence geri gelsin istemem, komik bir gidişi oldu dönüşü de komik olurdu, eskilerin dönüşü oldukça yenilere yer açamıyoruz. Ben yokken kim varsa ona gitsin

Nedim (Muhasebeci -40 yaşında):Nasıl bir ayrılık yaşadığımıza bağlı eğer saygı kaldıysa neden olmasın, kendini bana yakın görmüş ve hala ondan güzel kalmışım demektir.

Gamze (Mağaza sorumlusu -25 yaşında): Direk sinsirella’ya bağlarım yeter ki düşmesin elime, ayrılığın güzeli olmuyor bende, gitmeden düşünecekti.

Aylin (Kuaför -29 yaşında): Yani ne kin güderim ne dostluk sergilerim, ne gelsin nede ben ona ihtiyaç duyayım, hayati bir konu olursa sadece insanlık görevi diye yardım etmek isterim yoksa eski sevgilime faydam olsun mantığı bende yok.

Derya (Yönetici asistanı-30 yaşında): Ayrılmış olmak düşman olmayı gerektirmez, benimde ona ihyacım olabilir sonuçta, ilişkiler bitebilir kimse kimseye sonsuza kadar mutlu olacağız garantisi veremez, ama dost kalmayı başarabiliriz istersek.

Özgür(Emlakçı-32 yaşında):Eski sevgilim ayrılığın ardından baya bir dillendirmiş beni ve bende ve onda kalması gerekenleri, bu saatten sonra bir zahmet meşgul etmesin.

Sadık (Bankacı-24 yaşında):Umarım düşmez sakinlikle karşılayabileceğimi düşünmüyorum. Ayrılığımızı düşündükçe daha da çok sinirleniyorum.

Deniz (Özel güvenlik- 23 yaşında): İlk önce denerim değişip değişmediğini eğer değişmemişse bana yaptığı gibi bende onu terk ederim.

Lütfiye(Güzellik uzmanı-21):Umarım düşmez, düşerse yapacaklarım hoş olmaz.

Perihan(Terzi-27 yaşında):Adını bile duymak istemiyorum. Ele düşmekten bahsediyorsunuz.

Nazlı (Garson-20 yaşında): Sevgilisinden yeni ayrılmış birisi olarak cevap veriyorum bu soruya şimdi yardım istese yardım eder miyim bilemiyorum.

Aslı ( Öğrenci-18 yaşında): 2 aydır yeni bir sevgilim var. İsim vermeyeceğim eski sevgilim X diyelim yardım istese sevgilimle gider yardım eder canını acıtırdım.

Buket ( Fotoğrafçı- 39 yaşında) : Düşmez kalkmaz bir Allah. Eski sevgilim benden yardım isteyecek kadar düştü ise vay haline!

Hikmet (Mimar- 33 yaşında ): Çok uzun süreli bir ilişki yaşamış isem ayrılma sebebimiz ne olursa olsun gider yardım ederim. Ama kısa süreli ilişkilerim de aynı şey geçerli değil tabii ki.

PEKİ ESKİ SEVGİLİN ELİNE DÜŞŞE *

YAZAR : Enyy Dergi

30 Kasım 2020

İLİŞKİLER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024