İLİŞKİLER

Olgun kadın genç sevgili

YAZAR : Enyy Dergi

21 Kasım 2020


Sokakta Elle Yürürken Bakışlar Bende Biraz Suçluluk Duygusu Uyandırıyor Suçluymuşum Gibi.

Toplumun kadına yüklediği anne misyonunun yerini değiştirmeye başladı. Kadınlar ;artık daha bakımlı, çalışkan ve üretkenler..

Kendine daha çok bakmaya başlayan kadınlar,, besleme düzeninden tutunda ,spor solanlarında geçirdikleri vaki te kadar programlı bir yaşamı tercih ediyor. Güzellik solanlarında gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı ihmal etmeyen kadınlar artık neredeyse yaşlanmıyor. Hal böyle olunca ikili ilişkilerinde yansıyor örneğin: genç erkeler olgun kadınlarla beraberliklerini çekinmeden yaşarken kadınlarda erkeler kadar cesur yaşayamasa da yaş farkını eskisi kadar kafalarına takmıyor.

Genç Erkekler, Olgun Kadınların Da, Seksi, Özgüvenli, Çalışan ve Bakımlı Kadınları Tercih Ederken, Yaşça Kendinde Küçük Bir Erkeğin ise Hangi Özellikleri Bu Kadınları Cezbediyor Olabilir. Bu Ay İlişkiler Anketimizde Olgun Kadın Ve Genç Erkeleri mercek altına aldık.

Enis:34 Teknisyen Bir Keresinde Benimde Başıma Gelmişti Kendimden On Yaş Büyük Bir Kadınla Üç Aylık Bir beraberliğim oldu. Bir Ara Evleneyim Felan Diye düşündüm. Aşkın Büyüsüne Kapılmıştım. Bir Kadında Aradığım Bütün Özellikler Ondaydı. Fakat Arkadaşlarımın Yorumları Ve Elentileri Beni Uzaklaştırdı Bu İlişkiden.

Murat: Hukukçu: Bir İlişkiye Başlarken Yaş Yâda Fiziksel Uygunluk Derecesine Bakmam. Benim İçin İlişki Yaş Aralığı Değil Karşımdaki Kadının Bana Katılıklarıdır dikkate aldığım.

Sibel: Erkek Arkadaşım Benden 7 Yaş Küçük Bu Bizim Aramızda Problem Olmuyor. Ortak Keyif Aldığımız Şeyler Aynı, Bu Bizi Mutlu Ediyor. Sadece Sokakta Elele Yürürken etraftaki Bakışlar Bende Biraz Suçluluk Duygusu Uyandırıyor. Suçluymuşum Gibi.

Elvan: 27 Psikolog: Toplumumuzda Bir Erkeğin Kendinden Küçük Bir Kadınla Gözükmesi, Ona Artı Bir Değer Katıyormuş Gibi Algılanmakta. Erkeğin Küçük Bir Sevgilisi Olması ‘’Vay Be Çıtırı Kapmış ‘’Gibi Pof Poflama Cümleleriyle Süslenirken, Bu Durumun Tam tersi Kadınlarda oldukça acımasız eleştirilere yol açabiliyor.. Kadın Yaşça Kendinden Küçük Bir Erkek Arkadaşı Olduğunda Bunu Saklaya Bildiği Kadar gizli tutar. Mümkün Oldu Kadar İlişkisini Kendi İçlerinde Yaşar. Çünkü tutucu toplumlarda kadına çizilmiş duvarlar vardır.

Rıza: öğrenci: 22 Tolum Kuralları Diye Bir Şey Var Toplum Yaş Fazlalıklarını Kabul Etmez Ve Kabul Görmez Görmemeli de Ben Şahsen Yaşlı Bir Adamın Yanında Genç Bir Kadını Görmek İstemem, Yâda Yaşı Kırklara Gelmiş Bir Kadının Yanında Yirmi Sekizlik Bir Ekek. Kesinlikle İtici Duruyor.

Ortak Kaç Noktada Buluşabilirler ki

Elif:37 Kuaför: Benim Erkek Arkadaşım Benden On Yaş Küçük. İlk Zamanlar Onunla Çok Mutlu Olmama Rağmen, sokakta Gözükmekten Utanıyordum, Bir Süre Sonra Bu Durum Beni Rahatsız Etmemeye Başladı. Özgürce ilişkimi yaşaya biliyorum Ve Oldukça da Mutluyum. Yaşıtlarım Bana Çok Sıkıcı Geliyor Hareketli Ve Yaşamayı Seviyorum, Oda Olgun Kadınlarla Olmayı tercih eden bir erkek.( Rağmen Bazen Gözü Daha Genç Güzel Kızlara Takılsa da Bana Baktığındaki Aşkı Görebiliyorum. Bir Son Olurmu Bu İlişkide Neden Olmasın?

Olgun kadın genç sevgili

YAZAR : Enyy Dergi

21 Kasım 2020

İLİŞKİLER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024