MODA

MODA ALARMI

YAZAR : Enyy Dergi

3 Mayıs 2021


Bugün, modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen CanÇapar, ilham verici ayrıntılarla donatılmış bir yaşam biçimi sunuyor. Her sezon gelişen ve genişleyen koleksiyonları ile giyimden aksesuara sadelik ve rahatlığın büyüsünü temsil ediyor.

 

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan CanÇapar, zaman içerisinde tüketicileri için sadece bir giyim markası değil, onlara bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyor.

 

NATÜRALİST

Dingin ve natüral bir görünüm için tercih edilen mint, bej, krem gibi renkler, doğala atıfta bulunurken trendleri de göz ardı etmiyor. Modern zamanların doğaya dönüş ile arasında bir köprü kuran koleksiyon, bu uyumu deriler ve yumuşak örmelerle yakaladığı zıtlıklarla dengeliyor.

 

HOME OFFICE

Home Dynamic: Turuncu enerjisinin hakinin gücü ile birleştiği ve güneşin özlediğimiz sıcaklığındaki sarısı ile bu koleksiyon, mesajları ile ruhunuza iyi gelecek. Spor detaylara eklenen kaliteli kumaşlar, casual ayrıntılar beraberinde stilinizi konfor ile uyumlarken sizi en şık ev rahatlığına ulaştıracak.

 

Back To Nature: Mixli kumaşlar stilinize nefes alan parçaları katarken, doğal olanın enerjisi ile birleşiyor. Gökyüzünün mavi tonları, güneşin sıcaklığı, dalgaların serin esintisini size hissettiren parçalar ile hem rahat bir gün geçirecek hem de lüks detaylar ile tarzınızı yansıtacaksınız.

 

Arayış: Doğanın güçlü ilham kaynaklarının renk oyunları ile birleştiği bu koleksiyon, renklerin gücünü, desenlerin hikayesini yeryüzünden alıyor. Feminen dokunuşların güçlü duruşu, doğanın kuşbakışı enerjisi ile birleşerek size sonsuz bir konfor sunarken, doğanın iyileştirici etkisi “arayış” ile sizi bulmaya hazırlanıyor.

 

Dijital Kolaj: Kağıt dergiler, gazeteler bu sezon rengarenk dijital kolajlar ile üzerimizde… Pempenin tonları, kolaj sanatı ile buluşup koleksiyonun desenlerini oluştururken, günlük kalıplar ile sokağın ivmesi yeniden harekete geçiyor. Soft renk tonları beyazın hakimiyeti ile birleşince dijital enerji açığa çıkıyor.

MODA ALARMI

YAZAR : Enyy Dergi

3 Mayıs 2021

MODA

İlgili Başlıklar


Copyright 2024