MODA

Miss Aegean Türk-Yunan dostluk yarışması Areena da gerçekleşti

YAZAR : Enyy Dergi

19 Eylül 2023


Marmaris Club Areena’ da düzenlenen Türk-Yunan dostluğu güzellik yarışması Türk ve Yunan güzellerin katılımıyla gerçekleşen yarışmada 16 güzelin arasından Türk güzel Burcu Altunsayar birinciliği kazandı.

Eğlence sektöründe sık sık adını duyuran Areen clup

Marmaris Türk- Yunan dostluğuna yaptığı bu katkıyla da bir kez daha adını duyurmayı başardı. Barlar sokağında 9-16 Eylül tarihleri arasında yapılan Dostluk yarışması izleyenleri kendine hayran bıraktı. Yarışmaya katılan güzellerin koreografisini Aslı Çağıl üstlenirken, yarışmada birçok Türk-Yunan modacının kıyafetleri de sergilendi. Yarışmanın jüri üyeliğini Marmaris’in önde gelen iş insanları üstlendi. Jüri üyeleri arasında; Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk, Ege Gazeteciler Federasyonu ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan, Dergi sahibi Selda Kırdemir, Gazeteci Arzu Barışkaner, Gazeteci Cihan Altut ve ilçenin önde gelen iş insanları yer aldı.

Marmaris barlar sokağında yapılan yarışmaya Yunan şarkıcı Giannis Rellis şarkılarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. İşletmeci Kamil Issı tarafından organize edilen yarışma boyunca güzeller Club içerisine yerleştirilen podyumda kıyasıya mücadele ederken kazanan dostluk oldu. Kamil Issı yarışmaya destek veren Türk- Yunan işbirlikçilere teşekkür plaketi sunarak; Amacımız Marmaris’in güzelliklerini ve eğlence hayatının da muhteşemliğini göstermek ve iki yakanın güzellerini bir araya getirerekbarış mesajı vermek, dedi.

Eylülün 16’ında final yapan yarışmada final gecesi mayolu geçiş töreniyle başladı. Emrullah Köroğlu, Şahnaz Parsa ve Leyla Ulus’ un kreasyonlarının da güzeller tarafından sergilendiği gecede güzeller tüm izleyiciyi büyülemeyi başardı.

Miss Aegean Türk-Yunan dostluk yarışması birincisi Burcu Altunsaray , ikinci Maria Karaiskaki, üçüncü Styliani michailidou seçildi. Miss Aegean Peace Burcu Şeritoğlu’nun olurken, Miss Aegean Tourism Lydia İsabaloglou, Miss Club Areena İdil Karakuş, Miss Aegean Face Olivia Christoforidou, Miss Aegean Physique Rüya Kesikoğlu, Miss Aegean Friendship Özdenur Öztekin, Miss Aegean Press Tereza Zachariadi oldu.

Miss Aegean Türk-Yunan dostluk yarışması Areena da gerçekleşti

YAZAR : Enyy Dergi

19 Eylül 2023

MODA

İlgili Başlıklar


Copyright 2024