ASTROLOJİ

KOVA BURCUNDA YENİ AY

YAZAR : Işıl Yıkılmaz

9 Şubat 2024


10.02.2024
Saat: 01:57:40
Etki. 10 gün
Yüreğin Sesi: Deli Cesaretinin İzinde!

Kova burcunun 20 derecesindeki Uranüs’ten kare açı alan Kova Yeni Ayı, cesaretin ve özgürlüğün dansını başlatıyor. Cesur adımlar atarak, korkularıyla yüzleşenler, bu yeni ayın enerjisinden ilham alıyorlar. Değişim rüzgarları, sınırları zorlamak ve yeni ufuklara yolculuk yapmak için çağrı yapıyor.

Bu dönemde, deli cesaretin gücüyle hareket edenler, içsel dönüşümü deneyimleyerek hayatlarında yeni bir başlangıç yapma şansı buluyorlar. Sabit fikirlerden uzaklaşmak, özgürlüğe doğru cesur bir adım atmak ve kendini keşfetmek için bir fırsat doğuyor.

Cesaret, sadece korkuları yenmekle değil, aynı zamanda hayallerin peşinden gitmekle de ilgilidir. Bu yeni ay, içimizdeki gücü uyandırarak, hayallerimize doğru ilerlememiz için bize bir kılavuz olabilir. İsyan bayrağını çekenler, uzaklara gitmek isteyenler, içlerindeki cesur ruhu dinleyerek yeni bir yolculuğa çıkabilirler.

Kova Yeni Ayı, cesaretin ve özgürlüğün kutlandığı bir zaman dilimidir. Bu süreçte, sınırları zorlamak, gerçekten önemli olanı keşfetmek ve kalpten gelen bir cesaretle yaşamak için bir davettir. İçimizdeki yıldızları parlatmak ve hayatımızı daha anlamlı kılmak için cesur adımlar atmaya hazır mısınız?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ:
Bu dönemde, sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirmenin önemini keşfediyorsunuz. Kimlerin sizin için gerçekten değerli olduğunu fark etmeye başlıyorsunuz. Yepyeni, daha bilinçli ve etkili bir sosyal arkadaşlık çevresi arayışında olduğunuzun sinyallerini alıyorsunuz. Çünkü artık, sizi gerçekten anlayan ve destekleyen insanlarla daha derin bağlar kurmak istiyorsunuz. Sizin için önemli olan şey, artık arkadaşlarınızın beklentilerine uymak değil, onlarla özgürce ve dürüstçe iletişim kurmaktır. Bu dönemde kendinizi yenileyerek, hayatınızı daha anlamlı ve destekleyici ilişkilerle doldurmak istiyorsunuz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA:
Yeni kariyer adımlarınızla hayatınızda bir akış ve hızlanma başlıyor. Belki de artık cesaret edemediğiniz kararları vermeye hazırsınız. Kariyerinizdeki engellerin, aslında çevrenizdeki negatif etkilerden kaynaklandığını fark edeceksiniz. Hedeflerinizi yakalamaya hazırsınız. İçinizden geçeni yapmaktan korkmayın ve değişime izin verin. Bu süreçte, yeni gruplarla çalışmak ve farklı projelerde yer almak size olumlu bir enerji katacak. Unutmayın, cesaretiniz ve kararlılığınız sizi istediğiniz noktaya taşıyacak güçte. Bu gücü hissetmeye hazır mısınız?

İKİZLER VE YÜKELEN İKİZLER: Kendinize inandığınız, güçlü bir dönemdesiniz. Artık daha geniş bir bakış açısıyla dünyaya bakmak ve içsel keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkmak istiyorsunuz. Kibirli sözler ve sığ düşünceler sizi rahatsız etse de farkındalığınızı güçlendirerek hayata daha derin bir anlam katmak için adımlar atıyorsunuz. Uzun seyahatler ve felsefi derinliklerde yeni eğitimler almak için heyecanla yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Kalbinizin sesine kulak vermenin ve içsel rehberliğinizle uyum içinde hareket etmenin zamanı geldi.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ: Bu dönemde zihninizi meşgul eden duyguların, nedenlerin ve nasılların sorgusuyla boğuşmakla çok zaman kaybettiğinizi bir anda fark edeceksiniz. Artık içsel travmalarınızdan kurtulmayı isteyecek ve içsel huzuru yeniden keşfetmeyi amaçlayacaksınız. Bu kaosun içinden çıkarak, kendinizi daha berrak bir zihinle ve huzurlu bir kalple bulmak için adımlar atacaksınız. Belki bir söz sizi derinden etkileyecek ve öğrenmek yerine iyileşmeyi seçeceksiniz. Maddi anlamda beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz, ancak bu harcamaların aslında içsel şifanız için olduğunu fark edeceksiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: “Aşktan yana şansım yok” diyen Aslan burçları, hazır olun! Bol aşk, flört, evlilik ve ilişki başlangıcı zamanı geldi! Şimdi özgürce hem yöneten hem de yönetilen olduğunuz ilişkiler kapınızı çalıyor. Eğer “böyle bir şeyim yok” diyorsanız, bir anda kafanızın döneceği sürpriz gelişmelere hazır olun! Belki de iş yerindeki bir anlaşmazlık sizi yeni bir işe, hatta ortaklık kurmaya yönlendirecek. Yeni anlaşmalar, ortaklıklar ve sürpriz ilişkilerin kapınızı çalacağı bir dönemdeyiz. Kişisel bakım ve estetik için de şimdi tam zamanı! Kendinizi güzelleştirmenin ve yenilenmenin keyfini çıkarın.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: Sosyal platformlarda emeklerinize rağmen beklediğiniz geri dönüşleri alamadığınızı düşündüğünüz an, ani bir kararla hayatınızın hızını artırıyor ve iş başı sürecine adım atıyorsunuz. Zihninizi meşgul eden iş fikirlerini hayata geçirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak, her detayı büyüterek enerjinizi tüketmek yerine, ilerlemeye odaklanmanız önemli. Yeni bir işe adım atabilir veya mevcut işinizde değişiklikler yaparak hareketlilik ve yenilik getirebilirsiniz. Daha geniş kitlelere ulaşacak, sosyal projeler üretmek ve isminizi duyurmak için tam zamanı.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: Hep başkaları için yaşarken, kendi öz bakımınızı ihmal ettiğinizi fark edeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Aynaya baktığınızda, içsel bir sesle “Bu ben miyim?” diye sorgulayarak kendi öz bakımınıza yönelebilir, “Bu halimden sıkıldım” diyerek marjinal değişikliklere girişebilirsiniz. Bu ani değişimle birlikte, aşk hayatınızda da hareketlenmeler olacak. Ani başlayan ve biten ilişkilerle karşılaşabilir, çevrenizdeki değişimler stres yaratabilir. Ancak unutmayın, sadece kendi mutluluğunuzdan sorumlusunuz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP: Ailenizde ve yaşam alanınızda değişiklik zamanı geldi! Yeni bir eve taşınma veya mevcut evinizde değişiklikler yapma isteği uyandı. Aile içi gelir kaynaklarını düzenleme ve yeni girişimlerde bulunarak yeni sorumluluklar almanız olası görünüyor. İç huzur arayışınız sizi kafanızı meşgul eden tüm düşüncelerden uzaklaşmaya ve inançlarınızı değiştirmeye yöneltiyor. Artık sadece aile geleneğine uymak yerine, kendi kararlarınızı almayı tercih edebilir ve yeni bir dünyaya uygun adımlar atabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAY: Yoğun iletişim trafiği ve sürekli koşturmaca içinde, hangi yöne odaklanacağınızı bilemeyebilirsiniz. Seyahatler, işler, yetişme telaşı… Hepsi bir arada. İnsanlara katkı sağlamak, eğitime destek olmak için yoğun çaba harcıyorsunuz. Ancak unutmayın, herkesin sizden bir beklentisi var gibi hissetmek, kendinizi unutmamanız gerektiğini unutturabilir. Biraz durun, zihninizi dinlendirin. Kendinizi unutmamaya özen gösterin; sizin de ihtiyacınız var, hatırlayın.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: Bu dönemde yaşadığınız stresi anlıyorum. Beklenmedik harcamalar ve maddi belirsizlikler gerilmenize neden olabilir. Ancak, bu stres aslında size bazı harcamaları gözden geçirme ve yeni çözümler bulma fırsatı verebilir. Belki de sosyal medyayı daha etkin kullanarak yeni projelere adım atabilirsiniz. Aceleci yatırımlardan kaçının ve uzun vadeli, sizi heyecanlandıran projelere odaklanın. Değişime açık olun, kendinizi güvende hissedeceksiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Bu Yeni Ay, sizin için bir başlangıç olacak! Sistem sizi öne çıkarıyor ve engel tanımıyor. Yetenekleriniz, projeleriniz adeta parıldıyor! Ancak, bu süreçte strese kapılmamanız önemli. Bu dönem, kendi potansiyelinizi keşfetme ve dönüşüm zamanı! Maddi ve manevi açıdan yeni kararlar alacak, hayatınızda köklü değişiklikler yapacaksınız. Değişimden korkmayın, çünkü siz sahnenin yıldızısınız! Yeni iş, yeni kariyer, yeni görüntü, yeni ilişki ve yeni sosyal çevre… Hayatın üst versiyonuna geçiş yapmak için hazır mısınız? Şimdi, kendi ışığınızı takip etme vakti!
BALIK VE YÜKSELEN BALIK: Bu dönem, içsel derinliklerinizde gezinme zamanı! Hisleriniz oldukça güçlü ve hayatınızda hızlı değişimler kapıda. Gizlendiğiniz yerden çıkma ve daha sosyal bir yaşam sürme zamanı geldi. İlk başlarda bu değişimler sizi rahatsız edebilir, ancak zamanla bu yeni maceraların tadını çıkaracaksınız. Yeni lezzetler, yeni keşifler ve sosyal etkinlikler size ilham verecek. Ayrıca, bu dönemde spiritüel konulara, astrolojiye merak sarmak ve dünyayı keşfetmek isteyebilirsiniz. Karamsarlık duygularından özgürleşme ve hafiflemenin tam zamanı!

ASTROLOG: Işıl YIKILMAZ

KOVA BURCUNDA YENİ AY

YAZAR : Işıl Yıkılmaz

9 Şubat 2024

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024