SAĞLIK

Kişiye Özel Sürprizler

YAZAR : Enyy Dergi

30 Nisan 2021


Yaşadığımız coğrafyanın zenginliğinden ve Ege Bölgesi’nin iştah kabartan tatlarından yola çıkmış taptaze ve lezzet dolu bir ürün “Mixy life”.

Son dönemde sağlıklı beslenmenin önemi her yerde sıkça vurgulanırken bizim için bunu dikkate almamamız pek de mümkün değildi fakat bir yerde akılları kurcalayan bir soru vardı. Hem sağlıklı beslenirken hem de bunu nasıl daha lezzetli ve eğlenceli bir hale dönüştürebileceğimiz? Mixy Life ailesi olarak üzerinde düşündüğümüz ilk konu aslında bu oldu.

Aynı coğrafyayı paylaşan milyar tane insanız ve her birimiz farklı bölgelerin farklı kültürleriyle büyüdük. Hiçbirimiz birbirimize benzemediğimiz gibi zevklerimiz, önceliklerimiz de farklı. Tüm bu ruhsal ve fiziksel farklılıkların dışında belki de hiç bahsedilmeyen ama çoğu zaman hepimizi ortak noktada birleştiren önemli bir unsur “damak tadı”. İlk etapta hedefimiz Mixy Life olarak yakaladığımız tatların birçoğumuzu ortak noktada buluşturmasıydı, inanıyoruz ki bu noktada oldukça başarılıyız. İkinci ve en önemli kısımsa bu lezzetlerin kişiler üzerindeki etkisini ince ince hesaplamaktı. Kimimizin alması gereken kalori miktarı fazlayken kimimizin azaltması gereken şeker miktarının aynı olmaması gibi… Aslında biz burada piyasadaki benzer ürünlerde olmayan bir farklılık kattık. Biz Mixy Life olarak öğünlerinizi sizin için kişiselleştirdik.

Her bir öğününüzü kendiniz oluşturabileceğiniz, sevdiğiniz tüm tatları bir pakette toplayabileceğiniz oldukça zengin bir ürün yelpazesi olan bir web sitesi hazırladık. Tahinli müsliden ballısına, kurutulmuş muz dilimlerinden ananasına ve hatta meyveli drajelerden tutun da en lezzetli çikolataların çeşitlerine kadar. Mixylife.com web sitesi üzerinden siz kendi müsli karışımlarınızı oluştururken bizde sizin için ince ince hangi ürün kaç kalori tek tek hesapladık.

Siz değerli okuyuculardan belki bir sefer dahi olsa zengin içeriklerden ve bolca lezzetli seçeneklerden oluşan Mixylife.com sitemizi ziyaret etmenizi isteyeceğim. Sadece kendi öğünlerimizi oluşturmak için değil çocuklarımızı da sağlıklı beslenmeye teşvik etmek ve yemek yemelerini eğlenceli hale dönüştürebilmek için. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde birbirimiz sağlıklı öğünler hediye etmek içinde bizce harika seçenekler mevcut.

Mixy Life’ın günlük yaşamınızı renklendireceğine inanıyorum. Sıradan bir öğünün hem nasıl bu kadar sağlıklı hem de nasıl bu kadar lezzetli ve eğlenceli olabileceğini birlikte tecrübe etmeye ne dersiniz?

Sağlıklı ve eğlenceli kalın….

Ali Kılıç / Mixy Life Genel Müdürü

Anasayfa

Kişiye Özel Sürprizler

YAZAR : Enyy Dergi

30 Nisan 2021

SAĞLIK

İlgili Başlıklar


Copyright 2024