KÜLTÜR

İNCİ MERCAN SİZLERİ SEVİYOR

YAZAR : Enyy Dergi

28 Mayıs 2021


– Kendinizden biraz bahseder misiniz?

-Aslen Malatyalıyım. 1979 doğumlu bir balık burcuyum. Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği mezunu, eski 11 yıllık devlet memuruyum. 2008 senesinde öğretime istifa ederek müzik hayatıma başladım.

-Ünlü olmadan önce sosyal medyada en fazla merak edilen seslerden biriydiniz, sebebi nedir sizce? — Bence sebebi farklı bir ses rengi ve tınısına sahip olmamdır. Alıştığımız kulağa aşina gelen güzel bir ses, değişik bir tarz dedirten bir ses benim ki.

– Albümünüz beklentilerinizi karşıladı mı?

Albümden beklentim müzik piyasasındaki resmi yerimi edinmekti. Bir nevi kartvizit gibi düşünüp bu sebeple evet karşıladı diyebilirim.

– Kadın dinleyicilerinizin erkeklere oranla daha fazla olduğu söyleniyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? İnsanlar kendilerinden bir şeyler buldukları şarkıları ve şarkıcıları beğenir. Bu açıdan bakınca kadınların duygularına daha çok hitap ediyor belki de şarkılarım. Mesela kırık kalpler.

– Yeni albüm

düşünüyor musunuz?

– Yeni bir albümden ziyade tekli şarkılar yaparak sosyal medya üzerinden Instagram ve Youtube ağırlıklı sunum yapmayı tercih ediyorum. Malum devir sosyal medya devri.

– Marmaris’te bulundunuz mu? Marmaris ülkemizin tatil cennetlerinden bir tanesi, haliyle ben de seyahat amaçlı geldim. Fakat bir sahne çalışmam olmadı. En kısa zamanda olmasını ümit ederim.

– Enyy takipçilerine söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Bu kısa ama keyifli röportaj için sizlere teşekkür eder, Enyy takipçilerine sevgilerimi, saygılarımı sunarım. Tekrar görüşmek dileklerimle, İnci Mercan sizleri seviyor.

İNCİ MERCAN SİZLERİ SEVİYOR

YAZAR : Enyy Dergi

28 Mayıs 2021

KÜLTÜR

İlgili Başlıklar


Copyright 2024