ASTROLOJİ

Güneş Boğa Burcunda (2021)

YAZAR : Enyy Dergi

19 Nisan 2021


Güneş,19 Nisan tarihinde Boğa burcundaki seyrine başlıyor. Güneş kimliğiniz, kişiliğiniz Dünya sahnesinde nasıl parıldadığınızdır. Şimdi ağır ama güvenilir, vakur bir enerji ile yaklaşıyoruz olaylara. Yaklaşık bir ay boyunca boğa burcunu Merkür ile birlikte dolaşacaklar.

Toprağın bereketini hareketlendirecek olan bu geçiş, hava koşullarında şaşırtıcı etkilere sahip olacak. Toprağı temsil eden Boğa, yer yüzündeki hareketliliklerin bu dönemde artabileceğine işaret ediyor. Kişisel anlamada bir çoklarımız değişen yaşam şartları içerisinde kendimize daha sabit ve güçlü bir yer edinmeye çalışacağız.

Güneş Boğa seyrini, Merkür ile kol kola tamamlamaya çalışırken, Uranüs ile de kavuşacak. Bu kavuşum bize ani ve beklenmedik olayların kapısını sarsıcı bir şekilde aralayabilir. İçimizdeki özgürlük nağralarına kulak verilmesini isteyeceğimiz günlerden geçiyoruz.

Venüs’ünde Boğa burcunda olması gökyüzünde sabit toprak enerjisini baskın kılıyor. Venüs boğa etkisi ile birlikte sanata ve estetiğe yönelebiliriz. Güneş’in boğa burcundaki bu yolculuğunda kendi gücünüzü fark etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda kendinizi güven altına almak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır vücudunuzda kilo olarak sakladığınız acılarınız ile yüzleşebilir ve artık yüklerinizden kurtulmak isteyebilirsiniz. Kimileri görünümlerinde radikal değişikliklere gitme ihtiyacı duyarken, kimileri ihtiyacı olan güveni özgürlükte bulacaklar.

Boğa burcu stelyumu ile gökyüzü yatırımlarınız konusunda sizi baskılamaya gidebilir. Borsada hareketli günler yaşanırken, sanal para, taşınmaz mallarda alım ve satım ile ilgili fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Toprak burcuna, Güneşin de geçmesiyle birlikte Uranüs Venüs ve Merkür’ün eşlik ettiği bu enerji ile yer hareketliliklerinde hissedilir bir uyanış olacaktır. Kimi Volkanların kendi sesini duyurmaya çalışacağı ve denizlerin dikkat çekeceği günlere ilerliyoruz.

Kâh yorgun kâh bıkkın hissedebiliriz. Bu kadar güçlü boğa semboliklerindeki geçişler sizin güvenlik arayışınızı içinize dönüp fark etmeniz için gerçekleşir. Daha emin, daha güçlü daha kararlı günlere parıldayarak ilerlemenizi temenni ederim.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

Güneş Boğa Burcunda (2021)

YAZAR : Enyy Dergi

19 Nisan 2021

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024