İLİŞKİLER

GÖLGE PARTNERLER (metres)

YAZAR : Enyy Dergi

19 Eylül 2023


İki kişinin arasını bozan üçüncü kişimi dir ?yoksa zaten bu ikinci kişinin arası bozuk mudur? Peki ilişkisinin bitirmeden üçüncü bir kişiyi tercih eden partnerler ve üçüncü kişi olmaya gönüllü olan gölge partnerler evet bu sayı gölge partnerleri işliyoruz gençler söz sizde?

Ela : grafik tasarımcısı

Bir dönem kısa bir ilişkim olmuştu erkek arkadaşım ilk başta bir ilişkisi olduğunu söylemedi görüşmemiz sıklaşıp devam ederken bunu bana açıkladı fakat vazgeçemedim, denedim ama o dönem garip bir rekabet hırsı oluştu içimde onu bırakmalı benimle olmalı kavgası içimi içimi yerken rekabet tatlı gelmişti, sonramı yakalandı ve kız arkadaşına geri döndü.

Murat spordu evli

Evliyim gölge bir partnerim oldu, neden mi derseniz, evlikte eş kutsal oluyor ben biraz ilişkide iniş çıkış aksiyon seviyorum sanırım ama eşimle bunu yaşayamam kırıcı bir sözüm telafisini ayları alabiliyor oysa gölge partnerler bu anlamda yaşayamadığın için heyecan katıyor üstelik karşı tarafta bu heyecanı seviyor, uzun sürmediği sürece ve eşime yansıtmadığın sürece sorun yok sanıyorsun fakat evinden uzaklaştırdığını anlamak zaman alıyor.

Nil: eczacı kalfası

Evet başlıkta yazdığı gibi sorun üçüncü kişi değil iki kişinin kendisidir, içlerinde problemlerini çözemeyen çiftler birbirlerinden vazgeçemeyince bunun adına alışkanlık değişik yada yol arkadaşlık her neyse sebep eşinin bırakmak istemeyen aynı zamanda mutsuz olan çiftlerin arasına bazen gölge partineler girebiliyor, bu üçüncü kişi ilişki uzadığında karar vermesi geren partner ileride bir karar vermesi gerektiğini bilmektedir ve bu karar genellikle alışkanlığı olmuştur.

GÖLGE PARTNERLER (metres)

YAZAR : Enyy Dergi

19 Eylül 2023

İLİŞKİLER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024