ASTROLOJİ

GÖK YÜZÜNDE HEYECANLI BİR DÖNEM

YAZAR : Işıl Yıkılmaz

29 Nisan 2024


Merhaba Sevgili Enyy Okuyucuları,

Gökyüzünde heyecan verici bir döneme giriyoruz! Venüs, kendi yönetici burcu olan Boğa’ya geçiş yapıyor ve bu etkisi 29 Nisan ile 24 Mayıs arasında sürecek. Bu süreçte ilişkilerimizde daha değerli hissedecek, sağlam ve kalıcı bağlar kurmak isteyenler için harika bir zaman dilimi olacak! Ayrıca, güzellik, bakım, estetik ve keyif arayışında olanlar için de muhteşem bir dönem başlıyor.

Maddi anlamda güvence arayışımız da bu dönemde öne çıkacak. Paramızı değerlendirme, yatırım yapma ve birikimlerimizi artırma isteğimiz artacak. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, lükse, giyime ve yemeğe olan ilgimizin artabileceği ve bu yönde harcamalar yapma eğiliminde olabileceğimiz.

30 Nisan’da Mars’ın kendi yönettiği Koç burcuna geçişiyle birlikte enerjimiz yükselecek ve hareketlenme başlayacak. Artık üzerimizdeki ağırlığı atıp, yeni projelere ve hedeflere odaklanma zamanı geldi.

8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Boğa burcundaki yeni ay, Mayıs ayını verimli ve keyifli kılacak. Dolu dolu yaşamaya hazır olun!

Bu dönemdeki deneyimlerimiz bize iç huzur ve dengenin yanı sıra, ilişkilerde ve kişisel bakımda daha derin bir tatmin bulma fırsatı sunacak.

Sevgilerimle, ışığınız daima parlasın

GÖK YÜZÜNDE HEYECANLI BİR DÖNEM

YAZAR : Işıl Yıkılmaz

29 Nisan 2024

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024