HABERCİ

GESİFED, LİİDER Ev Sahipliğinde Fethiye’de Buluştu

YAZAR : Enyy Dergi

10 Kasım 2023


Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) yeni kurulan üye derneği Likya İş İnsanları Derneği (LİİDER) ev sahipliğinde Fethiye’de bir dizi etkinlik gerçekleştirdi .Marmaris Genç İş İnsanları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal HUZ ,Genel sekreter Tarkan Çilingir ve Sayman Memiş Türedi ‘nin katıldığı toplantıda GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin şunları söyledi.

“Yeni kurduğumuz üye derneğimiz LİİDER ev sahipliğinde Fethiye’de bulunmaktan dolayı çok memnunuz. Daha önceki Fethiye ziyaretimizde Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ve Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı’ya ziyarette bulunmuştuk, bugün ise GESİFED Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve LİİDER Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Büber ile Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı ERTAŞ’a ziyaretimizi gerçekleştirdik. 2021-2024 yıllarını kapsayan görev süremizde amacımız bünyemizde yer alan derneklerimizin kendi bölgelerinde bilinirliğini artırmak ve aktif olmaları için onlara yol göstermek. Bundan yola çıkarak her ay başka bir üye derneğimiz ev sahipliğinde yönetim kurulu toplantılarımızı yapıyoruz ve gittiğimiz bölgede konuk konuşmacılı etkinlik organize ediyoruz. Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Naile Göçen Çukurova’yı, Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ’ı, Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı – GESİFED Yönetim Kurulu Başkan Vekili İ.Okan Konyalıoğlu’nu Fethiye’de misafir ederek Dünya’da ve Türkiye özelinde Ekonomi ve Turizmde son beklentileri konuştuk.

Geleneksel olarak planladığımız GESİFED – BASIN MENSUPLARI Buluşmalarının ilkini 2022 Mart ayında Denizli’de gerçekleştirdik, ardından 2022 Eylül ayında Aydın Merkez’de bulunan basın mensupları ile, Kasım ayında Didim ve Söke basın mensupları ile, Aralık ayında Kuşadası basın mensupları ile buluştuk. Etkinliklerimiz kapsamında Fethiye ve Marmaris basın mensupları ile buluştuk, federasyonumuzu ve LİİDER’i anlattık. Yeni üyemiz LİİDER için Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Büber’e rozet takma törenimizi gerçekleştirdik. Son olarak da önümüzdeki aylarda Bodrum ve Muğla Merkez’de yer alan basın mensupları ile buluşmayı planlıyoruz.

Son olarak da her ay gerçekleştirdiğimiz GESİFED Yönetim Kurulu Toplantımızı LİİDER ev sahipliğinde yapmış olduk.” dedi.

GESİFED, LİİDER Ev Sahipliğinde Fethiye’de Buluştu

YAZAR : Enyy Dergi

10 Kasım 2023

HABERCİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024