GİZLİ HİKAYELER

ENTRİKA SARMALİ 40. BÖLÜM FİNAL

YAZAR : Enyy Dergi

15 Ocak 2021


Harry sabah erkenden kalktı. Uzun zamandır beklediği haber bir gün önce gelmişti. Uzakdoğuya gittiğinde satacak mallar aradı sıralarda bir kadınla tanışmıştı. İtalyan olduğunu öğrendiği bu kadın onunla o kadar yakından ilgilenmişti ki bu ilgi ister istemez Harry’i etkilemişti. Öyle güzel bir kadın değildi ama çok asil bir ruhu vardı. Kibardı, bir erkeği onure etmesini, övmesini çok iyi biliyordu. Harry onun cazibesine daha fazla dayanamayıp son üç ayı onunla beraber olarak geçirmişti. Harry Sophie’den kurtulmak, çocuklarını bir kez daha görmek, ticarette son kez şansını denemek için İngiltere’ye dönme kararı vermişti. Kadın’a bunu söylediğinde geri döneceğinden emin olduğu için Harry’i oldukça desteklemişti. Haklı da çıkmıştı. Harry birazdan çocuklarını görecek ve yeni bir başlangıç yapmak için İtalya’ya gidecekti. Amelia, Alexander ve Miranda ile şehrin merkezindeki parkta buluştular. Harry her şeyi Amelia’ya anlattı. Diğer çocukları onu anlamayacak kadar küçüktü. Amelia babasının düşüncelerini anlayışla karşıladı ve onu yen hayatı için destekledi. Arada ya İtalya’da ya da İngiltere’de buluşmak üzere sözleştiler. Uzun bir vedadan sonra ayrılabildiler. Harry yıllar sonra cenaze için geleceğini bilmeden yeni hayatına ilk adımı attı.

Harry’nin gidişi Angela ve Adrian için süpriz olmadı. İkisi de mutlu olmasını temenni ettiler. Çünkü Harry’den daha fazla önemsedikleri bir mucize bekliyorlardı. Angela hamileydi ve Adrian karısının etrafında pervane oluyordu. Çalışmasına karşı çıkmaları hiç işe yaramıyordu o da iş yerinde karısına dikkat kesiliyordu. Alexander ve Miranda kardeşleri olacağı için heyecan duyuyor, biran önce doğması için sabırsızlanıyorlardı.

Amelia kocası ile seyahate çıkmıştı. Kardeşi doğuncaya kadarda gelemeyecekti. Seyahat planları arasında babasının yeni eşiyle tanışmakta vardı.

Sophie ise tutsaktı. Kızları onu redetmişler Galler’de iki subay ile evlenmişlerdi.

Yıllar geçmiş Angela’nın bir oğlu daha olmuş beş altı yaşlarına gelmişti. Herkes çok huzurlu çok muyluydu. Bir gün bir görevlinin Angela ile görüşmek istediğini söylemek üzere Adrian yanına geldi. Angela merakla kapının önüne kadar geldi. Görevli kuzeni Sophie’nin intihar ettiğini, ulaşabildikleri tek arabası olduğu için geldiğini bildirdiğinde Angela’nın içi ürpermişti. Cenazeye sahip çıktı ve Harry’nin ve kızlarının gelmesini bekledi. Kızlar annelerinin onlar için çoktan öldüğünü belirten bir mektup göndermişlerdi. Tüm aile ve Harry, hiç istemediği kızı Miranda onu sonsuzluğa uğurladı.

ENTRİKA SARMALİ 40. BÖLÜM FİNAL

YAZAR : Enyy Dergi

15 Ocak 2021

GİZLİ HİKAYELER

İlgili Başlıklar


Copyright 2024