MODA

COVID-19 çevrimiçi alışverişi sonsuza dek değiştirdi

YAZAR : Enyy Dergi

15 Aralık 2020


Koronavirüs sonrası alışverişler eskisinden çok daha farklı görünecek. Her mağaza virüsün yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için yeni önlemler alıyor. Birçoğu, sosyal mesafeyi sağlamak için bir seferde mağazada bulunabilecek kişi sayısını sınırlayarak azaltılmış kapasiteyle çalışıyor. Diğerleri ayrıca giyinme odalarını kapatıyor, arabaları ve sepetleri düzenli olarak sterilize etmek için daha fazla personel hazırlıyor ve iade edilen veya denenmiş giysiler için daha kapsamlı temizlik süreçleri hayata geçiriyor.

Sosyal mesafeyi hesaba katmak için mağazalardaki bazı demirbaşları kaldırıyoruz ve tüm müşterilerimizin ve çalışanların maske takmasını istiyoruz. Ayrıca, maksimum mağaza kapasiteleriyle ilgili katı kurallar koyuyor ve hepimiz yeni normalimize alıştığımız için her bireyin mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini yaşayabilmesi için sürekli temizlik yapıyoruz.

Kıyafetleri denemek güvenli mi?

Koronavirüsün kumaş üzerinde ne kadar süre yaşadığını belirlemek için yeterince çalışma yapılmadı, ancak virüsü olan biri giysiye dokunduktan sonra gözlerinize veya yüzünüze dokunursanız, hastalanma ihtimaliniz var. Riskinizi azaltmak için, giysileri denemeden önce ve sonra ellerinizi sterilize edin veya endişeniz varsa tek kullanımlık eldivenler giyin. Atkılar veya güneş gözlüğü gibi yüzünüzün yakınına gelecek herhangi bir şeyi denemekten de kaçının.

Online alışveriş yapmalı mıyım?

Kısa cevap evet. İyi bir el hijyeni ile paketlenmiş ve kargo paketlerini aldığınızda bilinçli bir şekilde imha ettiğiniz sürece, güvenli bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapmanın doğru olduğu konusunda bir fikir birliği var. Ancak bu, sorgulamadan her yerden alışveriş yapılması gerektiği anlamına gelmez. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, toplumsal dayanışma içinde evlerinde kaldıklarından, bu yeni normal sırasında çevrimiçi satın alımlar yaparken de topluluğa duyarlı olmalıyız. Bu, yalnızca sizin değil, aynı zamanda ön saflarda bulunan çalışanların güvenliğini sağlamak anlamına gelir. En sevdiğiniz markanın çalışanlarını nasıl güvende tuttuğunu kontrol ettikten sonra, yine de o çevrimiçi siparişi güvenle satın alabilir ve evlerimizde kaldığımız sürede aldığımız güzel ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

En son fırsatlar, ürün incelemeleri ve daha fazlası için www.cancapar.com ve Instagram sayfamızı takip edin.

COVID-19 çevrimiçi alışverişi sonsuza dek değiştirdi

YAZAR : Enyy Dergi

15 Aralık 2020

MODA

İlgili Başlıklar


Copyright 2024