MODA

ÇORAP VE BAXSIR UYUMU

YAZAR : Enyy Dergi

29 Kasım 2020


Erkelerde kombin modası

Çorap ve baxsır uyumu

 

Bir dönem erkekte, saat ve gözlük modası yerini rengârenk çoraplara bıraktı.

Erkekler takıp elbise, spor kıyafet, salaşa yani bütün kombinelerine rengârenk çoraplarla süslemeye başladı 2018 moda erkek çorapları 2019 kışın da erkelerin gözdesi olmaya devam edeceği benziyor, rengârenk çorapları âdete sanata döndürmeyi başaran beyler uyum ve kombinin bakırlarıyla tamamlıyor.

Kış tüm feminenliğiyle kadınların üstünde

Oldukça zarif bir kış bizi bekliyor aksesuar olarak zincirli kolyeler, saçlarda renkli eşarplar, postacı modeli çantalar aksesuarlar bizi tamamlıyor

Ayakkabıda en fazla yılan patlıyor

Yılan derisi kısa botlar, tek renk kıyafetlerin starları olurken Klasik modellerde küt burun ince kemerli ayakkabılar yer alıyor.

, son bakarım faz geçilmezi trenç kotlar bileklere kadar uzun ve toprak tonlarını tercih ederken paltolarımız, sarı ve kahve süslemesiyle karşımıza çıkıyor

 

her mevsim karşımıza çıkan ekose bu sonbahar kış ayrıntı olarak moda ,bide palto bir kaban bir atkı ayrıntı olarak tend olmaktan vaz geçmiyor, bu kış en ön planda çiçek desenli elbiseler moda alarmı veriyor. Çiçekli mini elbiseler uzun joker çizmelerle kışın moda alarmını verecek.

ÇORAP VE BAXSIR UYUMU

YAZAR : Enyy Dergi

29 Kasım 2020

MODA

İlgili Başlıklar


Copyright 2024