ASTROLOJİ

Bu Şubat’ta AŞK başka!

YAZAR : Enyy Dergi

5 Şubat 2021


Bu Şubat’ta AŞK başka!!!

Bilir misiniz kimi ruhlar bu dünyaya Ruh ikizleri ile gelirler.

Ruh eşinden bahsetmiyorum. Ruh eşlerinin görevi bellidir, ki bunlar bazen arkadaşınız, komşunuz belki eski eşiniz yada sevgiliniz, tanıdıklarınız rolünde olurlar ve sizin yaşam dersiniz için gerekli rolleri oynadıktan sonra sahneden çekilirler.

Birde İkiz aleviniz, ruh ikiziniz vardır. Aynı ateşin korundan dövülmüş iki ruhun bir olmasıdır. Bir başka tamamlayıcısı yoktur. Birbirleri için tek ve biricik, özeldir.

Kimi ruhlar, aynı zamanda ikiz ruhları ile bedenlenebilme ve karşılaşabilme şansına sahiptir.

İşte özel bir Şubattan geçiyoruz.

Kimi kor ruhların yeniden dünyada yollarının kesişeceği bir aydayız.

Eğer her iki ruhunda deneyim alanı bitmiş ve karmik tamamlanmaları olmuş ise, şimdi acıları aşka çevirme zamanıdır.

İkiz Alevler, Birlikte yaşamlar boyu bedenlenmiş ve mükemmel bir uyum içerisinde masallara layık aşk yaşamışlardır.

Güneşi Nil Nehrinin kenarında batırmışlardır. Birlikte Romanın sokaklarında koşmuşlar, İrlanda’nın bereketli topraklarında çalışmışlar, Peru’nun dağlarında birbirlerini kutsamışlar, Amazonlarda birlikte savaşmışlar, Anadolu’da ağıtlar yakmışlar, Kiraz ağaçları açarken elele yürümüşler yaşamlar boyu…

Kimi zamanlarda, bu iki ruh aynı anda aynı Dünyada bedenlenirler. Kısa bir süre bir araya gelirler. Gözlerinde tanırlar, kalplerinin atışından tanırlar birbirlerini..

Ve yolları ilahi olarak ayrılır…

Amaç birbirleri olmadan da hayat deneyimlerinden güçlü çıkabilmeleridir.

Birbirlerini delicesine özlemelerine, bu yaşamda hissetseler de kavuşamazlar. Yokluklarında büyümeyi, güçlenmeyi öğrenmektir amaç. Her ikisinin de farklı yaşam dersleri vardır tamamlamaları gereken.

Kimi zaman kalp bağları hala bağlı olduğu için , rüyalar aracılığı ile güçlü bağlantılar kurarlar, ama gerçek dünyanın koşturmacası içerisinde ,sadece bir rüyaydı der geçerler.

Hâlbuki bu sessiz bir haykırıştır. Özlemin, acının, yoksunluğun acısıdır. Kendisi için yaratılmış olanın yoksunluğudur bu.. En acısıdır beklemek, onunda bu Dünyada seninle yürüdüğünü bilerek kavuşamamak en can yakan deneyimdir.

Bu Şubat ayı öyle bir ay ki, kimi şanslı ruh ikizleri yeniden bir araya gelecekler.

Bir kez daha elleri ve gözleri buluşacak. İlişkiler bazında karmık olarak tamamlanma yaşayanları güzel günler bekliyor.

Kimi ruh ikizleri ise, kalplerinde aynı tanıdık acı ile, O’nun çok yakında olduğunu hissederek yürüyüp geçecek, onunla aynı sahilden ,ama onu göremeden, duyamadan… Karma, yaşam dersleri devam edecektir. Ama şunu çok iyi bilirler kalplerinde, elbet bir yaşamda…Yeniden ….

Sonsuz sevgi ve Işık İle

Yıldızın daima parlasın

Gülden Güneren

Bu Şubat’ta AŞK başka!

YAZAR : Enyy Dergi

5 Şubat 2021

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024