MODA

ARANAN GÜZELLİK SALONU BULUNDU.MELDA KARA

YAZAR : Enyy Dergi

21 Temmuz 2022


Her Dokunuş Yeniden Var Oluştur…

Güzellik merkezi algısı herkeste farklılık göstermektedir. Kimisi için epilasyon, kimisi için protez tırnak kimisi içinse bölgesel zayıflama veya cilt bakımı. Genellikle bu işlemler için ayrı ayrı yerler arayışına girersiniz. Peki size tüm bu işlemleri ve çok daha fazlasını profesyonel bir ortamda bir arada bulabileceğinizi söylesek!

Melda Kara Güzellik Merkezi ”Değişim Ruhunu Sarsın” sloganıyla Marmaris’te hizmet veriyor.

Gelin beraber Melda Kara Güzellik Merkezini Keşfedelim!

Melda Hanim bize kendinizden bahseder misiniz? Tabi ki, 1986 Muğla doğumlu, 1 çocuk annesiyim. 9 yıl Bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra radikal bir karar alarak 2021 Kasım ayında Melda Kara Güzellik Merkezi’ni kurarak bu sektörde de başarılara imza atmak adına hayallerimin peşinden gitmek istedim.

Marmaris uzun süredir doğru bir güzellik merkezi arayışındaydı. Böyle bir proje aklınıza nasıl geldi? Çok spontene gelişen bir proje oldu benim için, aslında hep aklımda var olan fakat cesaret edemediğim bir değişime pandemi döneminde bu işin ehli bir akademisyen ile tanışmam vesile oldu. Her dokunuş yeniden var oluştur inancıyla ”Değişim Ruhunu Sarsın” diyerek bu yola çıkma kararı aldım.

Güzellik merkezinize gelen birinin bir gününü bizim için anlatabilir misiniz?

Merkezimize gelen her danışanımızı ve danışan adayımızı güler yüzlü ve profesyonel ekibim ile birlikte karşılıyoruz. İşlemlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında tüm bilgileri şeffaf bir şekilde aktarıyoruz, kullandığımız cihazları tanıtıyoruz. Gelen danışanımız hem cilt bakımı ,hem tırnak bakımı, kalıcı makyaj ,lazer epilasyon, bölgesel incelme vb tüm departmanlarımızdan güvenle faydalanmak istiyor .Kısa sürede çok güzel bir aile olmayı başardık, seans öncesi veya sonrası kahve eşliğinde kısa sohbetlerimiz olmazsa olmazımız gibi oldu. Gelen danışanlarımızın %90’nından “kendimizi evimizde gibi hissediyoruz” cümlesini duyuyoruz. Bu ve benzeri cümleler bizim için hem mutluluk hem de motive kaynağı.

Bölgesel zayıflama konusunda bizi aydınlatabilir misiniz? En az kaç seans uygulanmalı ve bu uygulama sonucunda ne kadarlık bir incelme söz konusu olmalı?

Bölgesel zayıflama; Vücudun belli bölgelerinde bulunan fazla yağları yakmak için kullanılan uygulamadır. Fazla kilosu bulunan kişiler hemen zayıflamak ister. Bu doğrultuda teknolojik cihazlar kullanarak vücutta bulunan fazla yağ tabakalarından kurtulmak mümkündür. Elbette bölgesel incelme kalıcı bir etki sunar. Ancak danışanın hareketsiz bir yaşam sürdürmeye devam etmesi, sağlıksız ya da dengesiz beslenmesi gibi nedenlerle incelme elde edilen bölgede yeniden yağlanma meydana gelebilir. Biz uyguladığımız protokollerde en az 8 ile 10 seans öneriyoruz fakat seans sayısı ve incelme oranı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Başarınızın sırrını bizimle paylaşabilir misiniz? Tutku, çalışmak, iyi olmak, odaklanmak ve en önemlisi bir değer sunmak.

Ne sahip olduğun becerilerin ulaştırır seni başarıya ne hayallerin ne de şansın, inanmak ve disiplinli çalışmak gerekir. Hiçbir zaman çok hırslı biri olmadım fakat hep azimli ve öz verili çalıştım. Başarıya giden yollardan en önemlisi insanlara güzel bir hizmet sunmaktır. Bunun için ortaya bir değer koymanız ve insanlar için değer yaratmanız gerekmektedir.

ARANAN GÜZELLİK SALONU BULUNDU.MELDA KARA

YAZAR : Enyy Dergi

21 Temmuz 2022

MODA

İlgili Başlıklar


Copyright 2024