ASTROLOJİ

Aralık ayı Burç yorumları

YAZAR : Enyy Dergi

1 Aralık 2023


ARALIK AYI BURÇ TAKVİMİ

01.12.23:Merkür, Oğlak burcunda. Mantıklı, kararlı ve rasyonel düşünme zamanı.

– 04.12.23:Venüs, Akrep burcuna geçiş yapıyor. İlişkilerde tutku, kıskançlık, krizlere dikkat.

– 07.12.23:Neptün retrosu sona eriyor. Artık daha berrak bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

– 12.12.23:Merkür retrosuna başlıyor. İmzalar, yeni başlangıçlar ve teknolojik işlerde dikkat gerekiyor.

– 13.12.23:Yay burcunda Yeniay. İdealist hedeflerinize doğru adım atma vakti.

– 22.12.23:Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Sorumluluklar ve kariyer odaklı bir dönem başlıyor.

– 27.12.23:Yengeç burcunda yılın Son Dolunayı. Aile, yuva ve öz sevgi konularına odaklanma zamanı.

– 28.12.23:Şiron düz hareketine başlıyor. Kendi iç gücünüze olan inancınızı artırma fırsatı.

– 29.12.23:Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkiler, seyahatler ve yeni deneyimlerin habercisi.

– 30.12.23:Jüpiter retrosu sona eriyor. Maddi ve manevi zorlukların hafifleyeceği, bereketli bir dönemin başlangıcı.

GÜZELLİK VE BAKIM TARİHLERİ:

– 01.12 ve 10.12.23:Güzellik, bakım ve estetik işlemleri için harika zamanlar.

– 02.12.23 ve 05.12.23:Saç bakımı ve özel bakımlar için uygun günler.

– Merkür retrosu öncesi:İmzalar, sözleşmeler ve elektronik alımlar öncesinde dikkatli olunması önerilir.

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç: Hayatın savaşlarından yorgun düşmüş olabilirsin, mücadele ettin, çabaladın ve mutluluğu aradın. Ama şimdi karamsarlık zamanı değil. Sabrı öğrendin, zorluklarla baş etmeyi öğrendin ve artık kazanma ve yükselme zamanı geldi. Engelleri aşmak için en büyük kudretin, senin içindeki güç ve irade.

Boğa ve Yükselen Boğa: Duyguların bir karışıklık içinde, haksızlığa uğradığını hissettin, ilişkilerinde sınandığın anlar oldu değil mi? Kazançlarının aniden eridiğini düşündün. İçindeki öz sevgiyi asla unutma, çünkü senin ne kadar değerli olduğunu her fırsatta hatırlatıyor. Aşkta ve kazançta şansın yanında. Hiçbir şey bitmedi, asıl hikayen şimdi başlıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler:

kendi sesini duyurmak, ifade etmek o kadar zor olmamalıydı değil mi? Ama belki de başkalarının sesine kulak verdin, kendi iç çekişlerini arka planda tuttun.

Şimdi ise ihtiyacın olan şey kendi iç sesine kulak vermek, zihnindeki gürültüyü susturmak. Artık kararsız değil, çözüm odaklısın. Kendi iç sesini dinleyen, özgürlüğünü nefes alan bir sen var şimdi. Evet, şimdi herkesin sustuğu bir zaman; iç sesin konuşuyor ve kalbinin rehberliğinde ilerliyorsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Geçmişteki yaralara rağmen, içindeki güç ve sevgi asla solmadı. Şimdi, özürlerle ve yeni başlangıçlarla yüzleşme zamanı. Duyguların karmaşık olabilir, kararsızlık hissetmen doğal. Ancak unutma, içindeki koşulsuz sevgi, seni daha güçlü kılan bir kaynak. Tecrübelerinle donanmış, yepyeni bir sen var şimdi. Artık geçmişi arkanda bırakıp, güzellikleriyle dolu yeni deneyimlere doğru adımlarını cesurca atabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Şimdi, mutluluğun anahtarı rutinlerinde gizli… Kendine odaklanma zamanı geldi. Dış görünüşten çok, içsel huzuruna odaklanacaksın. Hayatında gereksiz olanları bırakırken, seni güçlendiren, besleyen şeylere yöneleceksin. Yeni yaşam tarzınla sen yine en parıl parıl parlayan, en ilham verici kişi olacaksın ve tüm alkışlar senin başarına olacak.

Başak ve Yükselen Başak: Sezgilerin gücünü artık herkes anlıyor, değil mi? Bu ay, sezgilerin en yüksek noktada olacak. Rüyaların ve içsel hislerin o kadar güçlü olacak ki, sözlerin kalpten doğacak. Şimdi ruhsal çalışmalara odaklanma zamanı. Kendine enerji yarat ve gerçekleştirmek istediğin her şeyi hayal panonla besleyerek ilerle. Yaratıcılığınla bu dönemi fırsata dönüştürmeyi unutma!

Terazi ve Yükselen Terazi: Uzun bir süredir ilişkilerde kendi mutluluğunu arka plana attın. Kendi denge noktanı bulmak için adımlar atma zamanı geldi. Hem kendi iç huzurunu hem de sosyal bağlantılarını dengelemek için bu dönem senin için. Emeğinin ve özverinin karşılığını almanın vakti geldi. Bu ay, kalbin sıcacık duygularla dolacak. Kendini sevdiğin ölçüde, sevdiklerinin sana olan sevgisini daha derinden hissedeceksin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Artık içindeki düşünceleri dökme vakti geldi. Gördün, duydun ama sustun. Şimdi susmuyorsun, içindeki duyguları cümlelere dökmek özgürlüğünü yaşıyorsun. Kendi iç sesine kulak ver ve düşünmeden konuşma. Şimdi senin zamanın, gez, dolaş, öğren ve sadece kendi yoluna odaklan.

Yay ve Yükselen Yay: Sana sınırlar mı çizdiler, engeller mi koydular, özgürlüğüne mi dokundular? Bu ay, sen kartalsın, şimdi yükseliş zamanı. Sınırsız inancın ve yaratıcı gücün, hayatının kontrolünü ele geçiriyor. Sonunda kendi içine merhamet gösteriyorsun. Seni kısıtlayan, baskı hissettiren her şeye meydan okuyorsun. Ne istediğini ve nasıl ilerleyeceğini net bir şekilde biliyorsun. Şimdi kanatlarını özgürce aç, yeni başlangıçlara, uzak rotalara ve özgürlüğüne doğru yol al. Eşsizliğini koru, çünkü sen öylesine değerlisin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sabrın gerçekten sınandı, değil mi? Tüm çaban, sorumluluklar ve emek karşılığını alamadı. Şimdi, hayatındaki toksik etkileri ya düzenleyecek ya da tamamen ortadan kaldıracaksın. Bu radikal kararınla kariyerin ve hak ettiğin mutluluk için daha huzurlu ve verimli bir yolculuğa adım atıyorsun. Hatırla, sabır sonunda gerçek huzura giden yoldur ve bu söz, senin için söylenmiş gibi duruyor.

Kova ve Yükselen Kova: Zaten farklı ve entelektüelsin, geniş bir vizyonun var. Şimdi ise farkındalık zamanı! Bakış açın daha da genişliyor, hayata eşsiz bir pencereden bakıyorsun. Belirsizliklerden kurtulmak için kusursuz zekanı devreye sokuyorsun. Bu süreçte hayatının gizeminin farkına varacak, anlayacak ve onları açığa çıkaracaksın. İyi ile kötü arasındaki dengeyi sağlarken, astroloji ve spiritüel konular senin için özel bir ilgi alanı olacak.

Balık ve Yükselen Balık: Belki bunalmış, daralmış ve duygusal iniş çıkışlar yaşamış olabilirsin. Enerjin tükendiğini düşündüğün anda… şimdi ise pozitif bir bakış açısıyla motivasyonunun tekrar yükseldiğini ve olumlu enerjinin seni sardığını hissediyorsun. Negatif enerji yerini değiştiriyor, adeta yeniden doğuyorsun. İçindeki derin duyguları şifalandırıp kalbini hafifletmek için adım atıyorsun. Ruhun, seni enerjik bir dünyaya ve hayal gücünün sınırlarını zorlayacak yeni maceralara çağırıyor. Kalbinin hissettirdiklerine kulak ver ve içindeki gücün büyüklüğünü asla göz ardı etme.

Astrolog: Işıl Arslan

Aralık ayı Burç yorumları

YAZAR : Enyy Dergi

1 Aralık 2023

ASTROLOJİ

İlgili Başlıklar


Copyright 2024